06066baa68b89973a4a671728d5d33b3
Arhīvs Informācija

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486
  • Mazstāvu teritorija
  • Platība: 70 000 m2
  • Gabali: 46
  • ### gads

Ciemats PUMPAS-4 – 46 ekonomiskie zemes gabali ar visām komunikācijām, vienģimeņu un divģimeņu māju skiču projektiem brīvai apbūvei un būvniecība līgumu. Noslēdzot būvniecības līgumu ir iespējama atlaide zemes iegādei 10-20% apmērā.

Projekts ir realizēts

Objekta tips: Mazstāvu teritorija
Vieta: Latvija, Babītes pag., Mežāres
Kopējā apbūves platība: 70 000 m2
Zemes gabala platība: 1 798 m2
Zemes gabalu skaits: 46
Ceļi: Asfalts
Kanalizācija: Centralizētais (kanalizācijas attīrīšanas iekārtas)
Apkure: Centralizēta (pilsētas gāze)
Elektrība: Centralizēta (stendi uz vietās)

Komunikācijas

Uz apbūves zemes gabala ir ierīkota meliorācija un uzbūvēts pašteces kanalizācijas kolektors, pie kura ir iespējams pieslēgt individuālo bioloģiskas attīrīšanas sistēmu (kuru izbūvē pircējs). Ir pievilktas visas komunikācijas – elektrība, iekškvartālu apgaismojums, gāze, asfalts. Samaksa par komunikāciju pievilkšanu tiek veikta uz atsevišķa līguma pamata.

Būvniecība

Ciemats atrodas mazstāvu dzīvojamo teritoriju zonā (DZM). Detālplānojums ir apstiprināts 2004.gadā un paredz vienģimeņu un divģimeņu māju būvniecību. Individuālas būvniecības uzsākšana ir iespējama uzreiz pēc zemes gabala iegādes un arhitektūras projekta apstiprināšanas. Visiem zemes gabaliem ir transformācijas atļaujas, kas ļauj pircējam vai investoram patstāvīgi saņemt APU un noformēt būvatļauju.

Apkalpošana

Kopējā ciemata PUMPAS-4 apsaimniekošana (ielu uzkopšana, ūdensvada un kanalizācijas sistēmu, apgaismojuma un teritorijas uzturēšana) tiks veikta bez specializēto uzņēmumu piesaistīšanas.

Atrašanās vieta

Ciemats PUMPAS-4 atrodas Spilves poldera teritorijā uz sausas un saulainas mežmalas. Ciemata 1.kārta, kas sastāv no 18 zemes gabaliem, ir izvietota uz teritorijas 3 ha platībā, 200 m attālumā no ciemata “Oši”. No ziemeļu puses apkārt ciematam atrodas koki un tas robežojas ar skaisto augļu dārzu. Ciemata 2.kārta, kas sastāv no 46 zemes gabaliem (7 ha), atrodas uzreiz aiz pirmās. Piebraukšana pie zemes gabaliem būs iespējama no šosejas Spilve-Kleisti. Attālums no zemes gabaliem līdz šosejai sastāda 100-150 m un līdz tiem ved grants ceļš. Piedāvāto zemes gabalu platība ir 1500-2000 kv.m. Zemes gabali ir pareizās formas un ir izvietoti iebrauktuves abās pusēs.

Rajons

Babīte ir viena no visveiksmīgāk izvietotajām Rīgas piepilsētām. Jūrmalas un galvenās transporta maģistrāles tuvums, kas savieno Jūrmalu un Rīgu, laba infrastruktūra, kā arī apbūves zemes gabalu esamība Babītes gleznainajā apkaimē, radīja masveida pieprasījumu to Rīgas, it īpaši Pārdaugavas iedzīvotāju vidū, kas vēlās iegādāties šeit īpašumu un pārcelties dzīvot tuvāk Jūrmalai. Tieši šī iemesla dēļ lielākā kotedžu ciematu daļa tiek būvēta Babītes pagastā, blakus Babītei un Piņķiem. Pieprasītākie virzieni ir Vārnukrogs  un Kleisti – šajā rajonā šobrīd tiek paralēli attīstīti divi esošie ciemati un četri plānotie, kuru vidū ir arī piedāvātais zemes gabals PUMPAS-4. Pieprasījums uz zemes gabaliem ir daudzkārtēji pieaudzis pateicoties veiktajiem ciemata gazifikācijas darbiem un ceļa asfaltēšanai virzienā uz Kleistiem.

Informācija par zemes gabaliem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem zemes gabaliem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.