A8fab7133570684f19d97e346d6c3b62
47b421ab242d0c1d98428315139ca90f
C984a5dcf9b16e188b9d9cd7ff8fb6ec
previus-image
next-image
Arhīvs Informācija

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486
  • Mazstāvu teritorija
  • Platība: 145 500 m2
  • Gabali: 95
  • Kopējais plāns
  • ### gads

PODMALAS  - 14,55 ha liels zemes gabals ar apstiprināto detālplānojumu un projekta dokumentāciju. Izstrādātais projekts paredz zemes gabala pārdošanu ar apstiprināto sadalījumu 95 apbūves zemes gabalos. Zemes gabals var tikt pārdots pa daļām (kārtām). Šobrīd pārdošanai tiek piedāvāti 3.kārtas (9,55 ha – 54zemes gabali) un 4.kārtas (5 ha – 41 zemes gabals) zemes gabali.

Ciemats pārdošanai

Objekta tips: Mazstāvu teritorija
Vieta: Latvija, Ādaži
Kopējā apbūves platība: 145 500 m2
Zemes gabalu skaits: 95
Ceļi: Asfaltētie (tiek plānots)
Ūdensapgāde: Centralizētā (tiek plānota artēziskā aka)
Kanalizācija: Centralizētā (tiek plānota)
Apkure: Centralizētā (tiek plānota gāze)
Elektrība: Centralizēta (stendi uz vietās)

Komunikācijas

Projekta ietvaros ir izstrādāta iekšējo ceļu būvniecības, elektrības un apgaismojuma pievilkšanas, kā arī gāzesvada būvniecības tehniskā dokumentācija. Attīstītājiem un investoriem var tikt sniegts detalizēts projekta apraksts, attīstības biznesa plāns un juridiskā dokumentācija nepieciešamo līgumu noslēgšanai. Zemes gabalam ir dzīvojamās apbūves statuss, kas atvieglo investoram-nerezidentam atļaujas saņemšanu zemes iegādei.

Apbūves ģenerālplāns

Šobrīd ir apstiprināts zemes gabala detālplānojums. Kopējais projekta PODMALAS zemes gabalu skaits – 95, 89 no kuriem ir mazstāvu apbūves statuss (DzM), bet 6 ir tehniskie (RT). Pēc projekta dokumentācijas apstiprināšanas atsevišķiem zemes gabaliem ir saņemta adresācija, kas ļauj uzreiz reģistrēt tos zemesgrāmatā uz pircēju vārda. Zemes gabala PODMALAS detālplānojums ir ½ puse no lielā mega ciemata ar kopējo platību virs 250 000 kv.m. detālplānojuma. Ir iespējama visa projekta iegāde.

Atrašanās vieta

Zemes gabals atrodas gleznainā vietā, kurai apkārt ir meža masīvs, ceļa Alderi-Garkalne labajā pusē. Galvenā iebrauktuve ciematā ir ierīkota no šosejas Alderi-Garkalne, kā arī ir paredzēta vēl divu papildus piebraukšanas ceļu būvniecība. PODMALAS neapstrīdama priekšrocība ir iespēja piebraukt zemes gabalam pa asfaltēto ceļu no automaģistrāles Rīga-Tallina (VIA BALTICA – aptuveni 4 km), kā arī piebrauktuve no blakus esošajiem Ādažiem un Garkalnes. Tieši blakus ciematam PODMALAS tiek plānota vēl trīs ciematu būvniecība ar individuālām dzīvojamām mājām (sīkāk par izvietošanu). Ādažu rajons ir slavens ar apbrīnojamu tīrību un dabu – gandrīz pusi no Ādažu teritorijas aizņem skuju meži, bet blakus zemes gabala PODMALAS atrodas brīnišķīgie meža ezeri, vislielākie no kuriem ir Lielais Baltezers, Mazais Baltezers, Dūņezers un Lilastes ezers. Tieši no šiem ezeriem tiek ņemts dzeramais ūdens Rīgai un Rīgas rajonam!

Rajons

Ādaži – rajons ar attīstītu infrastruktūru (slimnīca, skola, tirgus) un lielisku autoceļu tīklu. Rajona infrastruktūrā ir ieguldītas lielas investīcijas un jau vairāku gadu laikā Ādažu pilsēta tiek pamatoti uzskatīta par vienu no vislabāk labiekārtotām Rīgas piepilsētām. Relatīvas attālinātības no Rīgas  (20 km no pilsētas centra) un trases noslogotības dēļ līdz 2002.gadam zemes gabalu cenu līmenis šajā rajonā nebija augsts, kas arī šodien ir labs priekšnoteikums masveida privātajai apbūvei. Projekta VIA BALTICA realizācija būtiski uzlaboja Saulkrastu šosejas caurlaides spēju, un tagad līdz Rīgas centram var nokļūt vien 30-40 minūšu laikā.

Apbūves koncepcija

2008.gadā ir pabeigta komunikāciju projektēšana.

Komunikācijas tiks pievilktas centralizēti vairākās kārtās:

  1. Etaps – grunts ceļu, ugunsdzēsības ūdenstilpņu būvniecība, kanalizācijas ierīkošana, pilsētas ūdensvada un gāzes pievilkšana.
  2. Etaps – elektrības un iekškvartālu apgaismojuma pievilkšana un meliorācija.
  3. Etaps – ceļu asfaltēšana.

Paredzamo investīciju apjoms – tāmi komunikāciju pievilkšanai un memorandu ir iespējams saņemt iepriekš, sazinoties ar mums -+371 29541486 vai rakstot uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com.

Komunikāciju būvniecības uzsākšana ir iespējama uzreiz pēc projekta dokumentācijas apstiprināšanas.

Dokumentācija

Projekta ietvaros ir izstrādāta iekšējo ceļu būvniecības, elektrības un apgaismojuma pievilkšanas, kā arī gāzesvada būvniecības tehniskā dokumentācija. Attīstītājiem un investoriem var tikt sniegts detalizēts projekta apraksts, attīstības biznesa plāns un juridiskā dokumentācija nepieciešamo līgumu noslēgšanai. Zemes gabalam ir dzīvojamās apbūves statuss, kas atvieglo investoram-nerezidentam atļaujas saņemšanu zemes iegādei.

Informācija par zemes gabaliem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem zemes gabaliem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.