E2af04580f5ef582a9f8f1cb7373c985
440166c4c4c0afcd0e8cb29e56e7096f
7aa18f981bce2d6a621f4acd9b2fbb7d
previus-image
next-image
Gribu nopirkt Pieteikties uz pirkumu
Price tag free icon Cena pēc pieprasījuma

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Tiek pārdots investīciju kotedžu ciemata būvniecības projekts Rīgas piepilsētā. Potenciālajam investoram tiek piedāvāta zemes gabala daļa ar attīstības projektu.

Projekts LIEPAVOTI ir neliels zemes gabals (14700 kv.m.) respektablā sektorā Rīgas piepilsētā – Babītē. Pārdošanai tiek piedāvāta projekta daļa – 4 kvalitatīvi zemes gabali (5897 kv.m.) pie meža kopā ar divģimeņu un vienģimeņu māju apbūves skiču projektiem. Ir iespējama arī visa projekta iegāde, kas paredz kompakta kotedžu ciemata būvniecību uz Rīgas robežas.

Projekta apraksts

Kompakts zemes gabals (14000 m2) ar projekta dokumentāciju komunikāciju pievilkšanai un kotedžu ciemata biznesa plānu, kas tiek piedāvāti attīstītājiem un investoriem vienkopus. Ir iespējama projekta vadības pakalpojumu sniegšana no SIA LK VENTSPILS puses, kas ir specializētā kompānija, kas nodarbojas ar ciematu infrastruktūras attīstību un darbojas saskaņā ar projekta īpašnieka pilnvarām.

25ddd55908a9f261dbd65a7a9b1a3e8f

Izvietojums un unfrastruktūra

Šis zemes gabals ir unikāls ar to, ka tas atrodas vienādi tuvu gan Rīgas centram, gan Jūrmalas centram. Ir labi ceļi un 1 km attālumā atrodas pilna pilsētas infrastruktūra. Attālums līdz Vecrīgai – ne vairāk par 5 km.

Ciemats ir izvietots tādā veidā, ka no dienvidu puses tas ir aizsegts ar Kleistu meža masīvu. Zona, kurā atrodas ciemats, tiek apbūvēta ar privātām vienģimeņu mājām un veseliem ciematiem (Osi, Liepezers, Mežāres). Tā ir lieliska vieta tiem, kas vēlās vienmēr būt notikumu centrā, bet tajā pašā laikā elpot tīru, svaigu jūras gaisu, jo līdz jūrai ir tikai 4 km, un baudīt dabu!

Projekts ir sadalīts 8 atsevišķos zemes gabalos, kas ir izvietoti jau esošajā ciematā. 5 gabali robežojas ar mežu, kur ir saglabātas vērtīgas koku sugas. Atsevišķu zemes gabalu platība sastāda 1200-1300 kv.m.

Projekta plāns

Detālplānojums ir apstiprināts 2007.gadā. Detālplānojums ļauj īstenot atsevišķu kotedžu un pilsētas māju būvniecību.

Šobrīd ir izstrādāts attīstības piedāvājums – šīs zonas iespējamās apbūves paraugs. Projekts paredz sabalansētu teritorijas attīstību, piedāvājot pārdošanai gan neapbūvētus zemes gabalus (4), gan gatavas kotedžas (6).

Teritorijas plānošana, komunikācijas un dokumentācija

Ir iespējama pieslēgšanās pie gāzes vada (Latvijas gāze), elektrības, telefonijas un Interneta kanāliem (Lattelekom). Gar zemes gabalu ved asfaltētais ceļš uz Rīgu.

Ciemats pārdošanai

Objekta tips: Mazstāvu teritorija
Vieta: Latvija, Babīte
Kopējā apbūves platība: 5 897 m2
Zemes gabalu skaits: 4
Ceļi: Asfaltētie (tiek plānots)
Ūdensapgāde: Centralizētā (tiek plānota artēziskā aka)
Kanalizācija: Centralizētā (tiek plānota)
Apkure: Centralizētā (tiek plānota gāze)
Elektrība: Centralizēta (tiek plānota)

Komunikācijas

Tieši pie zemes gabala ir gāzesvads, kas ļauj nodrošināt ciematu ar apkuri ar minimāliem izdevumiem. Tiek paredzēts vietējais ūdensvads un kanalizācija. Mēs esam saskaņojuši ārējo elektrisko tīklu projektu. Iekškvartālu komunikācijām ir nepieciešami atsevišķi projekti*.

Apbūves ģenerālplāns

Šobrīd ir izstrādāts īpašais ciemata attīstības piedāvājums – iespējamās apbūves paraugs. Projekts paredz jauktu apbūvi ar vienģimeņu un dvīņu mājām. Investoriem tiek piedāvāti 4 projektu varianti:

  • Dvīņu māju skiču projekts 2*130 (1. parcele) – piedāvājums Nr.1
  • Dvīņu māju skiču projekts 2*162 (2. parcele) – piedāvājums Nr.2
  • Vienģimeņu mājas skiču projekts 1*176 (5.parcele) – piedāvājums Nr.3
  • Vienģimeņu mājas skiču projekts 1*162 (6.parcele) – piedāvājums Nr.4

Atrašanās vieta

Kopējā LIEPAVOTI ciemata platība sastāda 1,4 ha. Ciemata teritorija atrodas 600 m. attālumā no 13.autobusa gala pieturas, blakus ciematam “Liepezers”, sausajā un saulainajā mežmalā. No dienvidu puses ciemats ir aizsegts ar Kleistu meža masīvu, bet no  ziemeļrietumiem tas ir atdalīts ar asfaltēto ceļu. Teritorija apkārt ciematam tiek apbūvēta ar privātām vienģimeņu mājām. Galvenā iebrauktuve ciematā tiek plānota no šosejas Kleisti-Spilve. Katra zemes gabala platība sastāda 1200-1500 kv.m. Kopējais gabalu skaits ciematā – 8, tajā skaitā 2 tehniskie, uz kuriem tiks izvietot ceļi, ugunsdzēsības ūdenstilpnes, ūdens ņemšanas vietas un citas komunikācijas.

Rajons

Ciemats ir unikāls ar to, ka tas ir izvietots vienādi tuvu gan Rīgas centram, gan Jūrmalai. Šī vieta lieliski derēs tiem, kas vēlās vienmēr būt notikumu centrā, bet tajā pašā laikā elpot svaigu gaisu un baudīt dabu.

Apbūves koncepcija

Individuālas būvniecības uzsākšana uz zemes gabala ir iespējama pēc adresācijas saņemšanas. Ciemats atrodas mazstāvu apbūves zonā, tāpēc projekts paredz vienģimeņu un divģimeņu māju būvniecību.

Dokumentācija

LIEPAVOTI zemes gabala detālplānojums ir apstiprināts ar statusu 0601-mazstāvu apbūve, kas pēc adresācijas saņemšanas dod iespēju iegādāties zemi arī nerezidentiem. Neliela zemes gabala iegāde starp Rīgu un Jūrmalu ir ne tikai izdevīgs kapitāla ieguldījums.

*Tekošajai projektu izmantošanai ir nepieciešama to aktualizācija.

Informācija par zemes gabaliem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem zemes gabaliem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.