Arhīvs Informācija

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

"Ganibu Loft: Jazz 109"

  • 1
  • 34 м2
  • 1
  • Бесплатная (на улице)
  • 2014 gads
  • Dzīvoklis ir gatavs pārdošanai

Ir startējusi dzīvokļu pārdošana Rīgā jaunajā dzīvojamajā kompleksā «Ganibu Loft», kas sniedz unikālu iespēju nedārgi un bez starpniekiem nopirkt komfortablu dzīvokli netālu no galvaspilsētas centra.

Vienistabas studijas tipa dzīvoklis «Ganibu Loft: Jazz 109» ir paredzēts vienam cilvēkam vai ģimenes pārim bez bērniem. Tas ir izvietots kompleksa pirmajā stāvā. Dzīvoklis ir pilnībā gatavs pārdošanai: tas ir aprīkots ar mēbelēm, ērtu glabāšanas sistēmu, enerģiju taupošu sadzīves tehniku.

Pateicoties plānošanai, kas tika rūpīgi pārdomāta vēl arhitektūras projekta stadijā, uz 34 m2 lielas platības izdevās izvietot visas dzīvojamās zonas, kas ir nepieciešamas mūsdienīgam cilvēkam: gulēšanai, dienas atpūtai, darbam, mācībām, ēdiena pagatavošanai, higiēniskām procedūrām, kā arī izveidot ergonomisku apgaismojuma vadības sistēmu. Vēl viena «Ganibu Loft» apartamentu īpašība ― oriģinālais individuālais dizains, kuru izstrādāja talantīga māksliniece Jana Koroļova.

Komplekss ir izvietots uz lietišķā kvartāla «Ganibu dambis» perifērijas, klusā un mājīgā rajonā ar attīstītu infrastruktūru. Dzīvokļu īpašniekiem uz ielas ir ierīkota bezmaksas autostāvvieta.

2d0725be9e8a0cf707f599d8ead1f4e7

Vienistabas studijas tipa dzīvoklis

Virtuve: Virtuves garnitūra fasādes izpildīti no materiāla, kas imitē gaišu koku. Visai sadzīves tehnikai: ledusskapim, plīts virsmai, izsūcējam ir «Komfort+» enerģijas taupības klase.

Vannas istaba: Sanitārais mezgls ir noformēts melnbaltās krāsās, aprīkots ar “silto grīdu” sistēmu, Eiropā ražotu santehniku, A klases veļas mazgāšanas mašīnu. Mazgāšanai ir paredzēta pilnvērtīga plaša vanna.

Viesistaba: Atpūtas un darba zonas ir aprīkotas ar mūsdienīgām mēbelēm. Atpūtai ir paredzēts plašs dīvāns. Virs dīvāna kā arī dīvāna priekšā ir izvietotas glabāšanas sistēmas. Darbam ir paredzēts galds ar divām darba vietām.

Guļamistaba: Plaša divvietīgā gulta ar ortopēdisko matraci ir izvietota mājīgā izolētā nišā. Nepieciešamības gadījumā tajā atradīsies vieta arī audio un video tehnikai.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.