Arhīvs Informācija

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

"Ganibu Loft: Jazz 110"

  • 1
  • 34 м2
  • 1
  • Бесплатная (на улице)
  • 2014 gads
  • Dzīvoklis ir gatavs pārdošanai

Plānojat nopirkt dzīvokli Rīgā? Meklējat ērtu labiekārtotu mājokli 5 minūšu attālumā no centra par pieejamu cenu? Studija «Ganibu Loft: Jazz 110» ir ideāls variants tiem, kas plāno iegādāties 1-istabas dzīvokli Rīgā bez starpniekiem un par labu cenu.

Vienistabas apartamenti ar kopējo platību 34 m2 ir izvietoti dzīvojamā kompleksa «Ganibu Loft» 1.stāvā, kas ir renovēts no bijušās rūpnīcas administrācijas ēkas biznesa kvartāla «Ganibu dambis» nomalē, klusajā zaļajā rajonā ar labi attīstītu infrastruktūru. Dzīvojamā telpa ir paredzēta vienam cilvēkam vai ģimenes pārim bez bērniem, kam ir svarīgi dzīvot komfortablos apstākļos netālu no darba.

Viss aprīkojums ir rūpīgi pārdomāts. Pareiza plānošana ļāva uz nelielas platības izvietot visas funkcionālas zonas, kas ir nepieciešamas mūsdienīgam cilvēkam: viesistabu, guļamistabu, virtuvi, sanitāro mezglu. Dzīvoklis ir aprīkots ar iebūvētām mēbelēm, sadzīves tehniku un ergonomisku apgaismojuma sistēmu. Tas atšķiras ar unikālu dizainu, kas ir izpildīts pēc mākslinieces Janas Kovaļovas projektiem. Auto īpašniekiem uz ielas ir ierīkota bezmaksas autostāvvieta.

6b02ed791fec966b4e7fb09b6bc6f446

Komfortabls dzīvoklis jauniešu pārim

Virtuve: Stilīga virtuve pēc funkcionalitātes neatpaliek no lielgabarīta analogiem un ir aprīkota ar visu, kas ir nepieciešams glabāšanai, ēdiena pagatavošanai un ēšanai.

Viesistaba: Viesistabā var lieliski atpūsties uz mīksta saliekamā dīvāna mājas kinoteātra priekšā. Tajā ir vieta arī darba stūrītim ar datora galdu.

Guļamistaba: Divvietīgu gultu, kas ir izvietota izolētā nišā, pēc vēlēšanās var aizstāt ar kompaktāku guļvietu. Šajā gadījumā šeit pietiks vietas arī audio un video tehnikai.

Vannas istaba: Sanitārais mezgls tiek apsildīts ar “silto grīdu” sistēmu, aprīkots ar luksusa klases santehniku, enerģijas taupības klases veļas mazgāšanas mašīnu. Šeit var ne tikai ieiet dušā, bet arī palutināt sevi vannā.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.