Arhīvs Informācija

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

"Ganibu Loft: Solo 412"

  • 4
  • 34 м2
  • 1
  • Bezmaksas (uz ielas)
  • 2014 gads
  • Dzīvoklis ir gatavs pārdošanai

Ir sākusies dzīvokļu pārdošana Rīgā dzīvojamā kompleksā «Ganibu Loft». Stilīgi jauniešu apartamenti «Ganibu Loft: Solo 412» ideāli piemēroti tiem, kas plāno iegādāties 1-istabas dzīvokli Rīgā par pieejamu cenu bez starpniekiem un netālu no centra.

Studijas tipa dzīvoklis ar platību 34 m2 atrodas loft kompleksa 4.stāvā, Rīgas lietišķā kvartāla nomalē, 5 minūšu attālumā no galvaspilsētas centra, rajonā ar attīstītu infrastruktūru. Mājīgos apartamentos ir izveidoti ideāli apstākļi ģimenes pārim bez bērniem vai vienam cilvēkam.

Pēc funkcionalitātes neliels 1-istabas «Solo» sērijas dzīvoklis neatpaliek no lielgabarīta analogiem. Pateicoties pareizai plānošanai nelielā dzīvokļa platībā ir izvietotas visas dzīvojamās zonas, kas ir nepieciešamas mūsdienīgam cilvēkam: viesistaba, guļamistaba, virtuve, sanitārais mezgls. Apartamenti ir pilnībā aprīkoti ar mēbelēm un kvalitatīvu sadzīves tehniku. Dzīvoklis atšķiras ar unikālu interjeru, kuru pēc speciālā pasūtījuma izstrādāja talantīga dizainere Jana Koroļova.

Db7adea3ff81e132c8788b2dfa1db289

Stilīgi jauniešu apartamenti

Virtuve: Ergonomiska mini virtuve ir maksimāli funkcionāla. Šeit ir viss nepieciešamais ēdiena pagatavošanai un pasniegšanai: iebūvētas mēbeles, plīts virsma. Ledusskapis, izsūcējs.

Viesistaba: Darba, guļamistabas un atpūtas zonas ir apvienotas. Gar logu un sienām ir izvietoti datoru galdi un glabāšanas sistēmas. Uz sienas pretī dīvānam ir pietiekoši daudz vietas plazmas panelim.

Guļamistaba: Naktī trīsvietīgais dīvāns var tikt pārveidots par gultu. Pateicoties pārdomātam apgaismojumam, gaisma virs darba galda netraucēs gulēt, ja dzīvoklī dzīvo divi cilvēki.

Vannas istaba: Šeit var ne tikai ieiet dušā, bet arī pagulēt vannā ar putām. “Silto grīdu” sistēma ļaus komfortabli noregulēt gaisa temperatūru. Automātiskā veļas mazgāšanas mašīna strādā enerģiju taupošā režīmā.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.