(+371) 29541486
Arhīvs Informācija

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Dzīvokļis "Ganibu Loft: Solo 412"

  • 4
  • 34 м2
  • 1
  • Bezmaksas (uz ielas)
  • 2014 gads
  • Dzīvoklis ir gatavs pārdošanai

Ir sākusies dzīvokļu pārdošana Rīgā dzīvojamā kompleksā «Ganibu Loft». Stilīgi jauniešu apartamenti «Ganibu Loft: Solo 412» ideāli piemēroti tiem, kas plāno iegādāties 1-istabas dzīvokli Rīgā par pieejamu cenu bez starpniekiem un netālu no centra.

Studijas tipa dzīvoklis ar platību 34 m2 atrodas loft kompleksa 4.stāvā, Rīgas lietišķā kvartāla nomalē, 5 minūšu attālumā no galvaspilsētas centra, rajonā ar attīstītu infrastruktūru. Mājīgos apartamentos ir izveidoti ideāli apstākļi ģimenes pārim bez bērniem vai vienam cilvēkam.

Pēc funkcionalitātes neliels 1-istabas «Solo» sērijas dzīvoklis neatpaliek no lielgabarīta analogiem. Pateicoties pareizai plānošanai nelielā dzīvokļa platībā ir izvietotas visas dzīvojamās zonas, kas ir nepieciešamas mūsdienīgam cilvēkam: viesistaba, guļamistaba, virtuve, sanitārais mezgls. Apartamenti ir pilnībā aprīkoti ar mēbelēm un kvalitatīvu sadzīves tehniku. Dzīvoklis atšķiras ar unikālu interjeru, kuru pēc speciālā pasūtījuma izstrādāja talantīga dizainere Jana Koroļova.

Stilīgi jauniešu apartamenti

Virtuve: Ergonomiska mini virtuve ir maksimāli funkcionāla. Šeit ir viss nepieciešamais ēdiena pagatavošanai un pasniegšanai: iebūvētas mēbeles, plīts virsma. Ledusskapis, izsūcējs.

Viesistaba: Darba, guļamistabas un atpūtas zonas ir apvienotas. Gar logu un sienām ir izvietoti datoru galdi un glabāšanas sistēmas. Uz sienas pretī dīvānam ir pietiekoši daudz vietas plazmas panelim.

Guļamistaba: Naktī trīsvietīgais dīvāns var tikt pārveidots par gultu. Pateicoties pārdomātam apgaismojumam, gaisma virs darba galda netraucēs gulēt, ja dzīvoklī dzīvo divi cilvēki.

Vannas istaba: Šeit var ne tikai ieiet dušā, bet arī pagulēt vannā ar putām. “Silto grīdu” sistēma ļaus komfortabli noregulēt gaisa temperatūru. Automātiskā veļas mazgāšanas mašīna strādā enerģiju taupošā režīmā.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.