Arhīvs Informācija

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

"Ganibu Loft: Solo 212"

  • 2
  • 33 м2
  • 1
  • Bezmaksas (uz ielas)
  • 2014 gads
  • Dzīvoklis ir gatavs pārdošanai

Sapņojat par dzīvokļa iegādi Rīgā par labu cenu bez starpniekiem un pārmaksām? Vienistabas apartamenti «Ganibu Loft: Solo 212» ― ir tas, kas jums ir vajadzīgs. Dzīvokļu pārdošana no attīstītāja jaunajā dzīvojamā kompleksā «Ganibu Loft» ir sākusies pavisam nesen. «Solo -212» sērijas dzīvoklis ir ideāla vieta cilvēkiem, kuriem ir svarīgi dzīvot netālu no darba: komplekss atrodas biznesa kvartālā, rajonā ar attīstītu infrastruktūru, netālu no centra.

Apartamenti ar platību 33m2 ir izvietoti 2.stāvā. Tie ir saplānoti un aprīkoti ģimenes pārim bez bērniem vai vienam cilvēkam. Dzīvoklim ir unikāls un neatkārtojams stils, kuru pēc speciālā pasūtījuma izstrādāja interjeru dizainere Jana Koroļova. Šeit viss ir pārdomāts līdz sīkumiem un nav nevienas liekas detaļas.

Uz nelielas platības ir veiksmīgi izvietotas visas ierastas un komfortablai dzīvošanai nepieciešamas zonas: gulēšanai un atpūtai, darbam un viesu uzņemšanai, ēdiena pagatavošanai un higiēniskām procedūrām. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar mēbelēm un enerģiju taupošu sadzīves tehniku, kā arī ergonomisku apgaismojuma sistēmu. Autovadītājiem uz ielas blakus kompleksam ir ierīkota bezmaksas autostāvvieta.

Ff98cf3d4855b1a1455180a9334f9f1f

Neliels dzīvoklis Loft stilā

Virtuve: Nelieli virtuves izmēri netraucēja tās teritorijā uzstādīt ietilpīgu ledusskapi un pusdienu galdu, pie kura pietiks vietas diviem cilvēkiem.

Viesistaba: Galvenais priekšmets viesistabā – mīkstais trīsvietīgais dīvāns, kas ir izvietots pie sienas ar dizaina posteri. Gar logu un sienām ir izvietoti datoru galdi un glabāšanas sistēmas.

Guļamistaba: Naktī dīvāns var tikt pārvērsts par lielu gultu. Uz pretējās sienas var izvietot plazmas paneli un pirms gulētiešanas noskatīties jebkuru melodrāmu.

Vannas istaba: Sanitārais mezgls ir aprīkots ar Eiropā ražotu santehniku, silto grīdu sistēmu, «Komfort+» klases veļas mazgāšanas mašīnu un pilnvērtīgu vannu. Tajā ir tik patīkami pagulēt pēc ilgas darba dienas.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.