Gribu nopirkt Pieteikties uz pirkumu
Price tag free icon Cena pēc pieprasījuma

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486
  • 2/3
  • 65 м2
  • 2
  • Ir (pazemes garāža, ir iekļauta cenā)
  • 2013 gads
  • Dzīvoklis ir gatavs pārdošanai

Plānojat nopirkt dzīvokli Viļņā vai tās apkaimē? Premium klases apartamenti «Verkių 4» ir izvietoti dzīvojamā kompleksā «Verkių slėnis», ciematā ar tādu pašu nosaukumu, kas atrodas 5 kilometru attālumā no Viļņas. Deviņu māju komplekss atrodas gleznainā ekoloģiski tīrā vietā pie Neris upes un reģionālā dabas parka Verkiu.

Studijas tipa dzīvoklis «Verkių 4» ar platību 65 m2 atrodas 2.stāvā. Apartamenti ir pilnībā aprīkoti ar mēbelēm un visu nepieciešamo komfortablai dzīvošanai un ir pilnībā gatavi pārdošanai. Studijas individuālo interjera stilu izstrādāja talantīga jauna dizainere Jana Koroļova.

Studija ir sadalīta funkcionālās zonās: viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvi (25 m2), stūrītis, kurā pēc īpašnieka ieskatiem var ierīkot darba kabinetu vai bērnu istabu (7 m2), guļamistaba (12 m2), sanitārais mezgls (7 m2), lodžija. Guļamistabu un bērnu istabu no pārējām telpām atdala Glasma stikla bīdāmās durvis. Caurspīdīgas starpsienas vizuāli paplašina telpu un padara to apjomīgāku. Dzīvoklī ir ierīkota arī atsevišķa veļas mazgātava.

Ciemats «Verkių slėnis» ir pilnībā aprobežots, tajā ir diennakts apsardze. Visa teritorija ir vienots bloks, kas sastāv no zaļās zonas, bērnu rotaļu laukumiem un pazemes autostāvvietas, maksa par kuru ir iekļauta dzīvokļa cenā.

6e4f2f14642799a700df7ec16c019484

Dizaina apartamenti Viļņā

Virtuve: Virtuves sienas un grīdas ir pārklātas ar keramiskām flīzēm, kas nosaka virtuves zonas robežas. Virtuvi no viesistabas atdala bāra lete, kuras virsma ir izpildīta no dabīgā koka.

Viesistaba: Viesistabā ir izeja uz lodžiju. Sienas ir pārklātas ar ķieģeļa flīzēm, grīdas ir pārklātas ar gaišā koka parketa dēļiem. Visi apdares materiāli ir dabīgie un augstas kvalitātes.

Vannas istaba: Apvienotais sanitārais mezgls ir aprīkots ar luksusa santehniku. Grīdas un sienas ir pārklātas ar keramiskām flīzēm, griesti – ar paneļiem no dabīgā koka. Akmens masas vanna.

Guļamistaba: Guļamistabā arī ir izeja uz lodžiju. Guļamistabas zona ir aprīkota ar mūsdienīgu glabāšanas sistēmu. Pateicoties bīdāmajām stikla durvīm privātā telpa neizskatās slēgta.

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.