(+371) 29541486
previus-image
next-image

Smart apartments for Smart people

Gudro apartamentu iespējas "LK CITI"*

*komplektācija pēc pieprasījuma
Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486
  • 4
  • 58 м2
  • 2
  • Bezmaksas (uz ielas)
  • 2014 gads

Apartamenti “Skanste” – ideāla vieta dzīvošanai Rīgā. Divistabu apartamenti (65 kv.m.) ir izvietoti daudzdzīvokļu kompleksa “Skanstes Mājas” 3. un 4. stāvā. Apartamenti atrodas topošā lietišķā Skanstes rajona centrā. Šo rajonu attīsta lielākā Baltijas valstu celtniecības kompānija Merks. Blakus atrodas lielie sabiedriskie objekti – Arēna Rīga, Sporta Olimpiskais centrs. Turpmāk šajā rajonā tiek plānota ap 4,6 ha liela parka būvniecība.

previus-image
next-image

Virtuve

Stilīga akrila virtuve ir apvienota ar viesistabu. Virtuve ir aprīkota ar Electrolux tehniku. J.Koroļovas autordizainā ir izmantoti ozolkoka elementi.

previus-image
next-image

Viesistaba

Atvērtā tipa viesistabā ir naturāls ozolkoka parkets (Karelia), kvalitatīvas grīdas flīzes, kas ražotas Itālijā. Sienas ir dekorētas ar dekoratīvo Venēcijas apmetumu.

previus-image
next-image

Vannas istaba

Sanitārais mezgls ir paplašināts un apvienots ar saunu no melnā alkšņa. Sienu apdarē ir izmantoti naturālie bambusa dēļi. Apdarē ir izmantoti spoguļi, kas vizuāli paplašina telpas apjomu.

previus-image
next-image

Guļamistaba

Guļamistaba ir dekorēta ar Itālijā ražotu apmetumu Raffaello Madreperlato, kas kopā ar siltām naturālām parketa grīdu (Karelia) krāsām un izsmalcinātām Vinnoti nažfinieru mēbelēm no Noriano kolekcijas padara interjerus mājīgus un vienlaicīgi neatkārtojamus un izsmalcinātus.

Lodžija

Lodžija iziet uz dienvidrietumiem. 

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.