(+371) 29541486
previus-image
next-image

Mazo apartamentu iespējas*

Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Dzīvokļis "Ganibu Loft: Disko"

  • 2
  • 33 м2
  • 1
  • Maksas (uz ielas)
  • 2014 gads

Dzīvojamais komplekss "Ganibu Loft" piedāvā jūsu uzmanībai komfortablu studijas tipa dzīvokli «Disco» ar platību 33 kv.m. Apartamenti atrodas netālu no lietišķā "Ganibu dambis" kvartāla, kas ir izvietots netālu no Rīgas centrālās daļas. Tāpēc dzīvoklis ir ideāli piemērots biroju darbiniekiem un jaunām ģimenēm.

Dzīvoklim «Disco» ir lielisks plānojums, tas ir aprīkots ar komfortablām mēbelēm un visu nepieciešamu tehniku. Uz nelielas platības dizainers spēja izvietot visas nepieciešamas zonas: apartamentos ir virtuve, divas darba vietas un atsevišķs sanitārais mezgls ar vannu. Dzīvoklī ir pieslēgts internets, ir WiFi un analoga TV. Mājas pagalmā atrodas norobežota zaļā zona un ērta autostāvvieta viesiem.

Mājokļa dizainu izstrādāja kompānija "NG Grupa", kurai ir vairāku gadu pieredze jauniešiem paredzēto mājokļu būvniecībā un rekonstrukcijā. Dzīvojamā kompleksa "Ganibu Loft" projekts tika izstrādāts loft stilā. Mājīgi studijas tipa dzīvokļi tika izveidoti pēc rūpnīcas administratīvā kompleksa rekonstrukcijas. Dzīvokļos ar platību 33 kv.m. ir viss, kas ir nepieciešams jauniem cilvēkiem un tos var īrēt par pieejamu īres maksu. Nepalaidiet iespēju īrēt dzīvokli ar mūsdienīgu remontu netālu no pilsētas centrālās daļas par nelielu maksu.

previus-image
next-image

Virtuve

Komfortabla virtuve ir izvietota atsevišķā nišā. Blakus oriģinālai starpsienai atrodas neliels pusdienu galds. Virtuves sniegbaltās fasādes vizuāli padara telpu plašāku. Virtuve ir aprīkota ar Comfort+ klases sadzīves tehniku. Virtuvē ir Electrolux elektriskā plīts, nepieciešamie trauki un mikroviļņu krāsns.

previus-image
next-image

Viesistaba

Siena ir izdekorēta ar kompānijas Stegu izgatavoto dekoratīvo akmeni, kas atbilst modernajam loft stilam. Viesistabā ir uzstādītas ērtas un praktiskas mēbeles. Jūs varēsiet komfortabli atpūsties uz mīkstā dīvāna. Darbam istabā ir aprīkotas divas atsevišķas darba vietas. Oriģinālie dizaina krēsli un stikla žurnāla galdiņš padara viesistabu stilīgu un mūsdienīgu.

previus-image
next-image

Sanitārais mezgls

Sanitārā mezgla dizains ir izpildīts melnbaltā gammā. Sniegbaltas flīzes tiek atēnotas ar melnām grīdas flīzēm. Vannas istabā ir uzstādīta Hansgrohe santehnika, ir liela vanna. Veļas mašīna atvieglos apģērbu un gultas veļas kopšanu. Apsildāmas grīdas padara telpu siltu un mājīgu jebkurā gadalaikā.

previus-image
next-image

Guļamistaba

Saliekamais dīvāns, kura stils atbilst pēdējām modes tendencēm, var tikt viegli pārvērsts par plašu guļamvietu. Ja jūs vēlaties īrēt dzīvokli dažām dienām, jums nebūs nepieciešams ņemt līdzi gultas veļu. Kokvilnas gultas veļas komplekts tiek piedāvāts īrniekiem bezmaksas.

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.