(+371) 29541486
Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Dzīvokļis "Ganibu Loft: Solo 212"

Nedārgie vienistabas apartamenti «Solo 212» ir izvietoti 5-stāvu apart-viesnīcas «Ganibu Loft» 2., 3. un 4. stāvā. Viesnīcas-dzīvojamā kompleksa ēka atrodas Rīgas lietišķajā kvartālā un ir speciāli renovēta dzīvokļu ilgtermiņa izīrēšanai biroju darbiniekiem. Viss aprīkojums ir paredzēts viena cilvēka dzīvošanai, bet to var īrēt arī jaunas ģimenes bez bērniem, kurām ir svarīgi dzīvot komfortablos apstākļos netālu no darba.

Studijas tipa dzīvokļa platība ir 33 m2. Telpa apvieno sevī budžeta cenu un maksimālo komfortu, ko mūsdienās ir grūti atrast galvaspilsētas biznesa kvartālos. Apartamentiem ir mūsdienīgs un funkcionāls dizains un kvalitatīva sadzīves tehnika. Šeit ir iespējams pieslēgt ātrgaitas internetu, ir pieejams WiFi un digitālā televīzija.

Pēc iemītnieku vēlēšanās dzīvoklī var tikt uzstādīta mājas kino zāle un Smart TV. Visas šīs priekšrocības, kā arī regulāra profesionāla uzkopšana un pazemes autostāvvieta, kuru cena ir iekļauta īres maksā, padara dzīvošanu «Solo» sērijas apartamentos maksimāli patīkamu un ērtu.

Virtuve

Stilīga sniegbalta virtuve ar ērtām kompaktām mēbelēm neaizņem daudz vietas, bet ir aprīkota ar visu nepieciešamo mūsdienīgu tehniku sākot no iebūvētās plīts virsmas un beidzot ar divu kameru ledusskapi. Katrs sīkums šajā virtuvē ir pārdomāts un funkcionāls. Šeit arī ir nosūcējs, mikroviļņu krāsns, elektriskā tējkanna un papildus bonuss – neliels trauku komplekts.

previus-image
next-image

Viesistaba

Viesistaba ir projektēta iegarena taisnstūra formā. Visas mēbeles un apģērbu glabāšanas sistēmas ir kompakti izvietotas gar sienām un logu, un atstāj pietiekoši daudz vietas, lai brīvi pārvietotos pa dzīvokli. Pie liela datorgalda var vienlaicīgi strādāt divi cilvēki. Īrnieks varēs skatīties TV vai Optima projektoru HD kvalitātē, sēžot uz trīsvietīgā mīkstā dīvāna.

Sanitārais mezgls

Sanitārais mezgls ir apvienots ar vannas istabu un aprīkots ar Eiropā ražotu santehniku, automātisko veļas mašīnu, dvieļu žāvētāju un kvalitatīviem aksesuāriem. Sniegbaltas flīzes vizuāli paplašina telpu un padara griestus augstākus. Virs izlietnes ir uzstādīts liels spogulis ar augšējo apgaismojumu. Apkure tiek regulēta ar silto grīdu sistēmu ar digitālo vadības sensoru.

Guļamistaba

Naktī saliekamo dīvānu var pārvērst par plašu guļvietu. Pārdomāta autonomā apgaismojuma sistēma un kvalitatīvi enerģiju taupošie gaismekļi ļauj nepieciešamības gadījumā strādāt, netraucējot otrā iemītnieka miegu.

Бесплатный беспроводной доступ в Интернет, Трансфер (за дополнительную плату), Трансфер (за дополнительную плату), Трансфер (за дополнительную плату), Трансфер (за дополнительную плату).

Jums var tikt piedāvāts:

Gultas piederumi

  • Satīna auduma komplekti
  • Kašmira veļa komplekti no Turcijas

Virtuves piederumi

  • Kafijas automāts NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Vannas istabas piederumi

  • Ādas kopšanas komplekti Stenders
  • Apkures adapti Istabai

Tehnika

  • Aksesuāri no Aplee - Aplee TV
  • Аудиокабель Bluetooth
  • ЖК-телевизор
  • Papildus ir iespēja nomāt putekļusūcēju, tosteri, mikroviļņu krāsni, matu žāvētāju, mini seifu, elektrisko žāvētāju

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.