(+371) 29541486
previus-image
next-image
Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Dzīvokļis "Trijādības-1"

  • 3/6
  • 60 м2
  • 3
  • Ir (zeme, iekļauts cenā)
  • ### gads
  • Video
  • 360°

Uzmanība pret katru detaļu un neatkārtojamais modernais stils īpaši spilgti izpaužas visos Trijādības Nams sērijas apartamentos. Dzīvoklī ir uzstādīta moderna virtuve no stikla un plānajām koka plāksnēm, kā arī mūsdienīgas Vācijas ādas mēbeles un gultas ar Orto Pluss Super ortopēdisko matraci. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar ELECTROLUX un ZANUSSI zīmolu sadzīves tehniku.

previus-image
next-image

Virtuve

Dzīvoklī ir uzstādītas stilīgas riekstkoka plākšņu mēbeles, kuras ražoja „Studio forma” mēbeļu dizaina uzņēmums. Virtuvē ir paredzēta mūsdienīga FRANKE izlietne, kā arī tā ir aprīkota ar trauku mazgāšanas mašīnu, keramisko darba virsmu un ELECTROLUX ledusskapi. Papildus tam, ir paredzēta arī SEVERIN mikroviļņu krāsns.

previus-image
next-image

Viesistaba

Omulīga un gaiša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi un kurai ir panorāmas logi no grīdas līdz pašiem griestiem, no kuriem pavērās skats uz Skanstes rajona dienvidu daļu. Jūsu rīcībā ir slēgtā terase ar izeju savai atsevišķai patio. Viesistabas sienas ir krāsotas siltos smilts toņos un rotātas ar SICILIA dekoratīvajiem akmeņiem.

previus-image
next-image

Vannas istaba (4 kv. m.)

Vannas istabas sienas rotātas ar akmens masas plāksnēm un tā ir aprīkota ar RAVAK dušas kabīni un HANSGROHE santehniku.

previus-image
next-image

1 guļamistaba (18 kv. m.) + viesu guļamistaba (10 kv. m.)

Guļamistaba ir aprīkota ar divvietīgu Vācijā ražoto gultu. Viesiem paredzētajā guļamistabā, kas vienlaikus kalpo par kabinetu, ir uzstādīta Holandē ražotā saliekamā dīvāna.

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.