(+371) 29541486
previus-image
next-image
Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Šajā ērtajā un izcili izplānotā 2-istabu dzīvoklī ir viss sadzīvei un komfortam nepieciešamais, kas viegli ietilpst 45 kvadrātmetru platībā. Ērta viesu zāle ir piepildīta ar dabīgu gaismu no terases logiem un tai ir milzum daudz brīvas telpas un gaisīga apjoma. Viesistaba ir savienota ar virtuvi. Sienas krāsotas gaišos toņos un tos veiksmīgi papildina īsta ozolkoka BOEN grīdas dēļu faktūra. Virtuvē ir visa saimniekošanai nepieciešamā sadzīves tehnika, kā arī pārdomātas darba zonas, kas ir sasniegts pateicoties rūpīgai un ergonomiskai plānošanai. Liela terase (25 m2) iziet uz dienvidu pusi, Apartamentu dizainu izstrādāja sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību, bet dzīvokļa sienas ir dekorētas ar slavenā Latvijas fotogrāfa Valdemāra Helmaņa darbiem. Studija ir aprīkota ar dabīgā tīkkoka mēbelēm, kuru rūpīgi un ar mīlestību apstrādāja ar eļļu.

Virtuve

Virtuve ir aprīkota ar trauku mazgājamo mašīnu, keramisko virsmu un SAMSUNG ledusskapi. Dzīvokļa LUX luksusa komplektācijā ietilpst SEVERIN mikroviļņu krāsns, bet pēc Jūsu pieprasījuma mēs varam nodrošināt Jūs ar tosteri un cepšanas skapi.

previus-image
next-image

Viesistaba (30 kv. m.)

Omulīga un moderna viesistaba ar kvalitatīvu parketa grīdas pārklājumu. Viesistabas sienas ir rotātas ar latviešu fotogrāfa Valdemāra Helmaņa darbiem, kas kopā ar vakara apgaismojumu piešķir interjeram ļoti omulīgu, gandrīz pašu māja atmosfēru. Viesistabā ir uzstādīts kvalitatīvais Vācijā ražotais ādas dīvāns, bet uz grīdas saskaņā ar klienta vēlmi var būt uzklāta īsta eksotiskā zvērāda vai arī Somijā vai Polijā darinātie grīdas paklāji. Apartamenti ir aprīkoti ar modernu LCD Samsung televizoru ar 50” collu displeju. Jūsu izvēlei ir piedāvāts plašs televīzijas un interneta pieslēgumu pakalpojumu izvēles klāts no jebkura Jūsu izvēlētā operatora, vai nu tas būtu Lattelekom vai arī Baltcom (šo pakalpojumu pasūtīšanu un apmaksu veic pats klients).

Vannas istaba (3,4 kv. m.)

Vannas istabā ir SAMSUNG veļas mazgājamā mašīna. Ir paredzēta grīdu elektriskā uzsildīšana, kuru iespējams regulēt. Biznesa klases komplektā ir paredzēts AVIRO zīmola higiēnas piederumu komplekts. Dzīvokļa LUX & CLEANING komplektācijā ir paredzēta arī Relax Revive Refresh dušas kosmētika.

previus-image
next-image

Guļamistaba

Dzīvokļa LUX komplektācijā Jūsu rīcībai ir piedāvāts Vācijā ražotais kvalitatīvais dīvāns, kuram klāt ir piedāvāts papildus gultasveļas komplekts (no aitu vilnas), kā arī segas un spilveni.

Terase (13,7 kv. m.)

Omulīgajā dzīvokļa terasē LUX&CLEANING komplektācijā ir paredzēta tropiskā koka mēbeļu un WEBER firmas grila uzstādījums.

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.