(+371) 29541486
previus-image
next-image
Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Tiek izīrēts 1,5-istabu dzīvoklis elitārajā nekustamā īpašumā „Tomsona Terases 2”, kas atrodas Tomsona ielā 39/1. Stilīgs un gaumīgi aprīkots dzīvoklis atrodas 5. stāva augstumā. Dzīvoklis tiek izīrēts pēc nesenā kvalitatīva remonta. Dzīvoklim ir atsevišķa neliela un gaiša guļamistaba, kā arī viesistaba, kas apvienota ar virtuvi un ieeju uz nelielu aizvērtu terasi (13,8 m2). Dzīvoklī ir apvienotā vannas istaba, kuras sienas apdarītas ar īstu marmoru (3,4 m2). Recepcijas galds, kas rotāts ar dzīvajiem augiem, sava apmeklēšanai bezmaksas sporta zāle, kosmetoloģijas un SPA saloni, kā arī diennakts apsardze garantē servisa absolūto kvalitāti par saprātīgu cenu. Tas viss veido īpašu atpūtas stilu LK-CITI piedāvātos apartamentos.

Virtuve

Virtuve ir aprīkota ar ELECTROLUX trauku mazgājamo mašīnu, keramisku darba virsmu un ARISTON ledusskapi. Dzīvokļa luksusa komplektācijā ir paredzēta SEVERIN mikroviļņu krāsns, bet pēc Jūsu pieprasījuma Jūsu rīcībā var būt nodots tosters un cepšanas skapis.

previus-image
next-image

Viesistaba (33 kv. m.)

Omulīga un moderna viesistaba ir atdalīta ar kustīgu sienu no garderobes telpas (9,8 m2), kā arī tai ir kvalitatīvs grīdas parketa pārklājums. Viesistabas sienas ir rotātas ar krievu meistaru gobelēniem, kuros ir saskatāmi impresionisma motīvi, kas kopā ar vakara apgaismojumu piešķir interjeram ļoti omulīgu, gandrīz pašu māja atmosfēru. Viesistabā ir uzstādīts kvalitatīvais vācu izcelsmes dīvāns, bet uz grīdas saskaņā ar klienta velmi var būt uzklāta īsta eksotiskā zvērāda vai arī Francijā darinātie grīdas paklāji. Apartamenti ir aprīkoti ar modernu LCD Samsung televizoru ar 42” collu displeju, kā arī biroja tehniku. Jūsu izvēlei ir piedāvāts plašs televīzijas un interneta pieslēgumu pakalpojumu izvēles klāts no jebkura Jūsu izvēlētā operatora, vai nu tas būtu Lattelekom vai arī Baltcom (šo pakalpojumu pasūtīšanu un apmaksu veic pats klients).

Vannas istaba (3,5 kv. m.)

Vannas istabā ir SAMSUNG veļas mazgājamā mašīna. Ir paredzēta grīdu elektriskā uzsildīšana, kuru iespējams regulēt. Biznesa klases komplektā ir paredzēts AVIRO zīmola higiēnas piederumu komplekts. Dzīvokļa LUX & CLEANING komplektācijā ir paredzēta arī Relax Revive Refresh dušas kosmētika.

previus-image
next-image

Guļamistabā (9,8 kv. m.)

Guļamistabā ir iebūvētais izbīdāmais skapis ar spoguļa durvīm, kas spēj optiski izvērst telpas iekšējo apjomu un vizuāli palielināt to, kā arī stikla siena, kas ļaus Jums ik rītu priecāties par pirmajiem Saules stariņiem.

Terase (13.7 kv. m.)

Omulīgajā dzīvokļa terasē LUX&CLEANING komplektācijā ir paredzēta tropiskā koka mēbeļu un WEBER firmas grila uzstādījums.

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.