(+371) 29541486
previus-image
next-image
Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Četru elementu kombinācija – prestižs, atrašanās vieta, komforts un attīstīta infrastruktūra – lūk tas padara „Tomsona Terases” kompleksu par tik pievilcīgu Jūsu atpūtas vietu visā Rīgā. Tuva atrašanās vieta „Arēnai Rīga” un jaunajam pilsētas biznesa centram, kas pašlaik tiek radīts Skanstes rajonā, ļaus Jums apmeklēt visus izklaides pasākumus burtiski pāris soļu attālumā no savām mājām, kā arī brīvi plānot savas biznesa gaitas. Recepcija, kas rotāta ar istabas augiem, sava bezmaksas sporta zāle, kosmetoloģijas centrs un SPA-salons, diennakts apsardze – tas viss garantē absolūto servisa kvalitāti par saprātīgiem līdzekļiem. Uzmanība katrai detaļai un neatkārtojamais stils, kas īpaši spilgti saskatāms visos „Prestige” sērijas apartamentos. Ņemot vērā savu atrašanās vietu un „Tomsona Terašu” rezidentu praktizēto aktīvo dzīvesveidu, „Prestige” sērijas apartamenti ir ideāli vidējā termiņa vai arī ilglaicīgai dzīvošanai biznesa cilvēkiem un sportistiem. Šī projekta ietvaros mēs piedāvājam 6 komfortablus, gaumīgi mēbelētus apartamentus vienlaikus.

Virtuve

Neliela virtuve, kuras mēbeles ir darinātas no vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF) un tām ir akrila fasādes. Virtuve ir aprīkota ar trauku mazgājamo mašīnu un keramisko pārklājumu un ledusskapi. Papildus ir paredzēta AEG mikroviļņu krāsns uzstādīšana.

previus-image
next-image

Viesistaba (20 kv. m.)

Moderna un omulīga viesistaba austrumus tiklā, kas noformēta minimālisma garā. 20 m2 telpas platība ir atdalīta no guļamistabas (10 m2) ar nobīdāmo sienu un ir aprīkota ar kvalitatīvu grīdas parketa pārklājumu. Viesistabas sienas ir rotātas ar krievu meistaru darinātiem gobelēniem ar Gustava Klimta gleznu motīviem, kas kopā ar vakara apgaismojumu piešķir šiem interjeriem omulīgu izskatu. Viesistabā ir uzstādīts neliels dīvāns, uz grīdas pēc paša klienta izvēles tiek paklāta īsta eksotiskā kažokāda vai arī franču ražojuma grīdas paklāji. Apartamenti ir aprīkoti ar mūsdienīgu LCD Samsung 42” televizoru un AEG zīmola gaisa kondicionētāju. Ir pieejama plaša TV-operatoru un interneta pieslēgumu izvēles opcijas, ieskaitot arī interaktīvo televīziju un ātrgaitas optisko internetu no jebkura Jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja, vai nu tas būtu Lattelekom vai arī Baltcom (pieslēgumu pasūta un apmaksā pats klients).

Vannas istaba (4 kv. m.)

Samsung veļas mazgājamā mašīna. Ir paredzēts grīdas pārklājuma elektriskais sildītājs ar termoregulatoru. Biznesa komplektā ir paredzēts higiēnisku piederumu komplekts no Aviro un Relax Revive Refresh dušas piederumu komplekts.

previus-image
next-image

Guļamistaba (10 kv. m.)

Neliela omulīga guļamistaba, kas aprīkota ar ietilpīgu garderobes skapi. Divām personām paredzētā Dubaijā ražotā gulta ar mākslīgās ādas pārklājumu, kura ir nokomplektēta ar divām satīna gultas veļas komplektiem un kvalitatīvu Igaunijas ABAKANFABRIC trikotāžu. Pēc atsevišķa pasūtījuma nodrošinām pretalerģiskās veļas komplektu no aitu vilnas.

Terase (14 kv. m.)

Beidzot Jums būs iespēja kopā ar draugiem pamieloties ar vakariņām, kuras Jūs sagatavosiet tepat svaigā gaisā uz WEBER grila, nepametot svētku galdu un nepārtraucot ballēties.

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.