(+371) 29541486
previus-image
next-image
Arhīvs Informācija par apartamentiem

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Četru elementu kombinācija – prestižs, atrašanās vieta, komforts un attīstīta infrastruktūra – lūk tas padara „Tomsona Terases” kompleksu par tik pievilcīgu Jūsu atpūtas vietu visā Rīgā. Tuva atrašanās vieta „Arēnai Rīga” un jaunajam pilsētas biznesa centram, kas pašlaik tiek radīts Skanstes rajonā, ļaus Jums apmeklēt visus izklaides pasākumus burtiski pāris soļu attālumā no savām mājām, kā arī brīvi plānot savas biznesa gaitas. Recepcija, kas rotāta ar istabas augiem, sava bezmaksas sporta zāle, kosmetoloģijas centrs un SPA-salons, diennakts apsardze – tas viss garantē absolūto servisa kvalitāti par saprātīgiem līdzekļiem. Uzmanība katrai detaļai un neatkārtojamais stils, kas īpaši spilgti saskatāms visos „Prestige” sērijas apartamentos. Ņemot vērā savu atrašanās vietu un „Tomsona Terašu” rezidentu praktizēto aktīvo dzīvesveidu, „Prestige” sērijas apartamenti ir ideāli vidējā termiņa vai arī ilglaicīgai dzīvošanai biznesa cilvēkiem un sportistiem. Šī projekta ietvaros mēs piedāvājam 6 komfortablus, gaumīgi mēbelētus apartamentus vienlaikus.

previus-image
next-image

Virtuve

Neliela virtuve, kuras mēbeles ir darinātas no vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF) un tām ir akrila fasādes. Virtuve ir aprīkota ar trauku mazgājamo mašīnu un keramisko pārklājumu un ledusskapi. Papildus ir paredzēta AEG mikroviļņu krāsns uzstādīšana.

previus-image
next-image

Viesistaba (26 kv. m.)

Stilīga un gaiša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi un kurai ir pret nodilumu izturīgais kvalitatīvais grīdas pārklājums. Viesistabas sienas ir rotātas ar gleznām – krievu meistaru darinātiem gobelēniem, kas kopā ar vakara maigo apgaismojumu piešķir neatvairāmu un elegantu izskatu viesistabas telpu interjeram, kuru starp citu ir izstrādājuši Latvijas Arhitektu biedrības locekļi. Viesistabā ir uzstādīts mīkstais Vācijā ražotais atpūtas stūrītis, uz grīdas pēc klienta vēlmes un pieprasījuma tiek paklāta dabīgā eksotiskā zvērāda vai Somijā ražotie grīdu paklāji. Visi LK-CITI apartamenti ir aprīkoti ar moderniem Samsung vai LG LCD televizoriem (no 32” līdz 42” collām, atkarībā no izvēlētās komplektācijas). Ir pieejams plašais televīzijas un interneta pieslēgumu spektrs (ieskaitot interaktīvo televīziju un optisko ātrgaitas internetu no jebkura Jūsu izvēlētā operatora, vai nu tas būtu Lattelekom vai arī Baltcom – to izvēlās un pasūta pats klients).

Vannas istaba (4 kv. m.)

Samsung veļas mazgājamā mašīna. Ir paredzēts grīdas pārklājuma elektriskais sildītājs ar termoregulatoru. Biznesa komplektā ir paredzēts higiēnisku piederumu komplekts no Aviro un Relax Revive Refresh dušas piederumu komplekts.

Guļamistaba (11 kv. m.)

Neliela un omulīga guļamistabā ir aprīkota ar milzīgu garderobes skapi. Divām personām paredzētā Dubaijā ražotā gulta ar mākslīgās ādas pārklājumu, kura ir nokomplektēta ar divām satīna gultas veļas komplektiem. Pēc atsevišķa pasūtījuma nodrošinām pretalerģiskās veļas komplektu no aitu vilnas. Īpašu ērtību un funkcionalitāti telpai piešķir milzīgais kupejas skapis un lietuviešu meistaru roku darinātās dabīgā koka izbīdāmās durvis.

Terase (14 kv. m.)

Slēgtā terase ar Krišjāņa Valdemāra ielas panorāmas ainu.

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.