Nomas kalkulators Aprēķiniet nomas cenu Rezervēt dzīvokli Aizpildiet rezervācijas formu
Personu skaits
Nomas periods
bāzes pakete 200 EUR /m. standarta pakete 213 EUR /m. biznesa pakete 225 EUR /m.
Depozīts: 100-450 EUR
Komun.maks.: Pavasaris-Vasara: + 110 EUR Rudens-Ziema: + 140 EUR
Tīrīšana: + 23 EUR

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Dzīvokļis "EcOlive Loft: Santa 4"

Nedārgs mājīgs dzīvoklis EcOlive Santa ir izvietots apart viesnīcas EcOlive Loft pirmajā stāvā, klusā ekoloģiski tīrā Rīgas rajonā netālu no Arkādijas parka. 2015.gadā koka ēka tika pilnībā renovēta un pārveidota nelielā komfortablā viesnīcā ar 15 dzīvokļiem.

Studio tipa dzīvoklis Santa ir ideāli piemērots studentiem, menedžeriem vai ģimenes pārim, kam ir svarīga tuvība pilsētas lietišķajam centram un galvenajām mācību iestādēm. Katra dzīvokļa interjers ir izpildīts saskaņā ar individuālu dizainu mūsdienīgā jauniešu stilā. 24 kv.m lielajā platībā ir izvietotas visas zonas, kas ir nepieciešamas viena vai divu cilvēku komfortablai dzīvošanai: guļamistaba, virtuve, sanitārais mezgls ar dušas kabīni, darba vieta. Neskatoties uz nelielu dzīvokļa platību šeit nav saspiestības sajūtas: tris logi piepilda telpu ar mierīgu dienas gaismu un dod dzīvoklim vizuālu apjomu.

Viesnīcā ir paredzēta dzīvokļu tehniskā apkope, uzkopšana 1 reizi mēnesī, bezmaksas Wi-Fi. Ir iespēja pieslēgt vairākus papildus pakalpojumus. Dažu metru attālumā no viesnīcas ēkas atrodas sabiedriskā transporta pietura. Viesnīcas teritorijā ir ierīkota autostāvvieta.

previus-image
next-image

Virtuve

Ergonomiska virtuves iekārta, kas sastāv no ietilpīgiem sienas skapīšiem, darba virsmas un izlietnes, ir izvietota pretī logam pie ieejas dzīvoklī. Kreisajā pusē, pie sienas ir izvietots kompaktais pusdienu galds. Ēdiena pagatavošanas zona ir aprīkota ar nelielu ledusskapi, elektrisko plīts virsmu, nosūcēju, elektrisko tējkannu, un trauku komplektu. Ir iespējams papildus nomāt kafijas mašīnu , un mikroviļņu krāsni.

previus-image
next-image

Viesistaba

Viesistaba ar komfortablu stūra dīvānu ir nodalīta no virtuves ar atvērto plauktu sistēmu. Pretī dīvānam, nišā starp logiem ir izvietots rakstāmgalds ar diviem krēsliem. Virs galda ir uzstādīts LCD televizors. Galvenais viesistabas rotājums – akcenta siena ar dizaina flizes. Visas mēbeles var tikt pārvietotas saskaņā ar iemītnieku vēlmēm.

Vannas istaba

Apvienotais sanitārais mezgls ir aprīkots ar dušas kabīni, Eiropā ražotu santehniku, ventilācijas sistēmu un apkures sensoriem. Ietilpīgs skapis ar spoguļdurvīm virs izlietnes ir aprīkots ar apgaismojumu. Vannas istabā ir fēns, dvieļu žāvētājs un visi nepieciešamie vannas piederumi.

previus-image
next-image

Guļamistaba

Mīkstais stūra dīvāns viesistabas zonā var tikt pārveidots par komfortablu gultu. Ergonomiskās glabāšanas sistēmās ir vieta ne tikai apģērbam, bet arī gultas veļas komplektiem, segām un spilveniem. Dienas atpūtas laikā izveidot krēslu telpā palīdzēs romiešu aizkari ar “Blackout” efektu.

Apartamentu Īre

Ja Jūs vēlaties īrēt šos apartamentus, lūdzam Jūs aizpildīt rezervācijas formu vai sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486

Cena par 1 menesiMēnešu skaitsKopā
Dzivokļu īre
Tīrīšana
Komun.maks.*
Internets un HD IPTV
Autostāvvieta viesiem
Iežogota autostāvvieta
Veļas mašīna dzīvoklī
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (veļas mašīna + skapītis)
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (žāvētājs)
Ielas velo-nojume
Glabāšanas šūna noliktavā
Kopā:
PVN:
Kopā+PVN:
Dokumentu noformēšana: +
Depozīts:
Cena par 1 menesiMēnešu skaitsKopā
Dzivokļu īre
Tīrīšana
Komun.maks.*
Internets un HD IPTV
Autostāvvieta viesiem
Iežogota autostāvvieta
Veļas mašīna dzīvoklī
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (veļas mašīna + skapītis)
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (žāvētājs)
Ielas velo-nojume
Glabāšanas šūna noliktavā
Kopā:
PVN:
Kopā+PVN:
Dokumentu noformēšana: +
Depozīts:

*Komunālie maksājumi - tas ir izlīdzināts maksājums par dzīvokļu viesnīcas pakalpojumiem, ietver visus komunālos maksājumus un bezmaksas pakalpojumus, piemēram: Bezmaksas ātrgaitas bezvadu internets dzīvokļos; Kafijas stūrītis pie ieejas; Bezmaksas publiskā autostāvvieta ēkas priekšā; Bezmaksas āra velosipēdu novietnes.

Lejupielādēt klienta anketu aizpildīšanai. Pēc tam, kad anketa ir aizpildīta, neaizmirstiet to pievienot norādītajā laukā.

Visi dzīvokļi ir izīrēti ar modernām kvalitātes mēbelēm, aprīkojumu un piederumiem no pasaules vadošajiem zīmoliem.

Jums var tikt piedāvāts:

Gultas piederumi

  • Satīna auduma komplekti
  • Kašmira veļa komplekti no Turcijas

Virtuves piederumi

  • Kafijas automāts NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Vannas istabas piederumi

  • Ādas kopšanas komplekti Stenders
  • Apkures adapteri Istabai

Tehnika

  • Aksesuāri no Aplee - Aplee TV
  • Bluetooth skaļrunis Audio Cube Portable
  • LCD TV
  • Papildus ir iespēja nomāt putekļusūcēju, tosteri, mikroviļņu krāsni, matu žāvētāju, mini seifu, elektrisko žāvētāju

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.