(+371) 29541486
lv ru en

Dzīvokļis "EcOlive loft Santa-3"

 • 1
 • 22 м2
 • 1
 • Ir (zeme, iekļauts cenā)
 • 2019 gads
 • 23/09/2020
Gribu īrēt Iesniedziet īres pieprasījumu
bāzes pakete 315 EUR /m. standarta pakete 329 EUR /m. biznesa pakete 342 EUR /m.
bāzes pakete 305 EUR /m. standarta pakete 319 EUR /m. biznesa pakete 332 EUR /m.
bāzes pakete 295 EUR /m. standarta pakete 309 EUR /m. biznesa pakete 322 EUR /m.
bāzes pakete 285 EUR /m. standarta pakete 299 EUR /m. biznesa pakete 312 EUR /m.
bāzes pakete 275 EUR /m. standarta pakete 289 EUR /m. biznesa pakete 302 EUR /m.
bāzes pakete 275 EUR /m. standarta pakete 289 EUR /m. biznesa pakete 302 EUR /m.
bāzes pakete 275 EUR /m. standarta pakete 289 EUR /m. biznesa pakete 302 EUR /m.
Depozīts: 250-450 EUR
Komun.maks.: + 115-135 EUR

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Nedārgs mājīgs dzīvoklis EcOlive Santa ir izvietots apart viesnīcas EcOlive Loft pirmajā stāvā, klusā ekoloģiski tīrā Rīgas rajonā netālu no Arkādijas parka. 2015.gadā koka ēka tika pilnībā renovēta un pārveidota nelielā komfortablā viesnīcā ar 15 dzīvokļiem.

Studio tipa dzīvoklis Santa ir ideāli piemērots studentiem, menedžeriem vai ģimenes pārim, kam ir svarīga tuvība pilsētas lietišķajam centram un galvenajām mācību iestādēm. Katra dzīvokļa interjers ir izpildīts saskaņā ar individuālu dizainu mūsdienīgā jauniešu stilā. 24 kv.m lielajā platībā ir izvietotas visas zonas, kas ir nepieciešamas viena vai divu cilvēku komfortablai dzīvošanai: guļamistaba, virtuve, sanitārais mezgls ar dušas kabīni, darba vieta. Neskatoties uz nelielu dzīvokļa platību šeit nav saspiestības sajūtas: divi lieli logi piepilda telpu ar mierīgu dienas gaismu un dod dzīvoklim vizuālu apjomu.

Viesnīcā ir paredzēta bezmaksas dzīvokļu tehniskā apkope, uzkopšana 1 reizi mēnesī, bezmaksas Wi-Fi. Ir iespēja pieslēgt vairākus papildus pakalpojumus. Dažu metru attālumā no viesnīcas ēkas atrodas sabiedriskā transporta pietura. Viesnīcas teritorijā ir ierīkota autostāvvieta.

previus-image
next-image

Virtuve

Ergonomiska virtuves iekārta, kas sastāv no ietilpīgiem sienas skapīšiem, darba virsmas un izlietnes, ir izvietota pretī logam pie ieejas dzīvoklī. Kreisajā pusē, pie sienas ir izvietots kompaktais pusdienu galds. Ēdiena pagatavošanas zona ir aprīkota ar nelielu ledusskapi, elektrisko plīts virsmu, nosūcēju, elektrisko tējkannu, kafijas mašīnu un trauku komplektu. Ir iespējams papildus nomāt tosteri un mikroviļņu krāsni.

previus-image
next-image

Viesistaba

Viesistaba ar komfortablu stūra dīvānu ir nodalīta no virtuves ar atvērto plauktu sistēmu. Pretī dīvānam, nišā starp logiem ir izvietots rakstāmgalds ar diviem krēsliem. Virs galda ir uzstādīts LCD televizors. Galvenais viesistabas rotājums – akcenta siena ar dizaina rakstu grafiti stilā. Visas mēbeles var tikt pārvietotas saskaņā ar iemītnieku vēlmēm.

Vannas istaba

Apvienotais sanitārais mezgls ir aprīkots ar dušas kabīni, Eiropā ražotu santehniku, ventilācijas sistēmu un apkures sensoriem. Ietilpīgs skapis ar spoguļdurvīm virs izlietnes ir aprīkots ar apgaismojumu. Vannas istabā ir fēns, dvieļu žāvētājs un visi nepieciešamie vannas piederumi.

previus-image
next-image

Guļamistaba

Mīkstais stūra dīvāns viesistabas zonā var tikt pārveidots par komfortablu gultu. Ergonomiskās glabāšanas sistēmās ir vieta ne tikai apģērbam, bet arī gultas veļas komplektiem, segām un spilveniem. Dienas atpūtas laikā izveidot krēslu telpā palīdzēs romiešu aizkari ar “Blackout” efektu.

Apartamentu Īre

Ja Jūs vēlaties īrēt šos apartamentus, lūdzam Jūs aizpildīt rezervācijas formu vai sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486

Cena par 1 menesiMēnešu skaitsKopā
Dzivokļu īre
Internets un HD IPTV
Autostāvvieta viesiem
Iežogota autostāvvieta
Veļas mazgāšanas pakalpojumi
Ielas velo-nojume
Glabāšanas šūna noliktavā
Kopā:
PVN:
Kopā+PVN:
Komun.maks.: +/men.
Depozīts:
Lejupielādēt klienta anketu aizpildīšanai. Pēc tam, kad anketa ir aizpildīta, neaizmirstiet to pievienot norādītajā laukā.

Kitchen accessories

 • Coffee machine NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Bathroom accessories

 • Skin Care Kits from Stenders
 • Apartments heating sensors from Istabai

Equipment

 • Accessories from Aplee - Aplee TV
 • Bluetooth speaker Audio Cube Portable
 • LCD television
 • Design outlet from the brand Allocacoc
 • In addition, there is the possibility of renting a vacuum cleaner, a toaster, a microwave oven, a hair dryer, a mini safe, an electric dryer
ul class="uslugi-block">
 • Standart & Cleaning
 • Lux & Cleaning
 • Informācija par apartamentiem

  Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

  LK-Group logo
  Kompānija: LK-Group
  Adrese: Republikas laukums 3-437
  Rīga, Latvija, LV-1010
  Tālrunis: (+371) 29541486
  (+371) 29208144
  E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
  © 1991-2019 LK-Group. All Rights Reserved.