Nomas kalkulators Aprēķiniet nomas cenu Rezervēt dzīvokli Aizpildiet rezervācijas formu
Personu skaits
Nomas periods
bāzes pakete 268 EUR /m. standarta pakete 283 EUR /m. biznesa pakete 298 EUR /m.
Depozīts: 150-600 EUR
Komun.maks.: Pavasaris-Vasara: + 115 EUR Rudens-Ziema: + 155 EUR
Tīrīšana: + 22 EUR

Sazināties ar īpašnieku:

(+371) 29541486

Dzīvokļis "Ventspils Loft: Andžela 25"

Nedārgs loft stila dzīvoklis «Andžela» atrodas renovētā jaunatnes kompleksa «Ventspils Loft» otrajā stāvā. Tas ir izvietots klusā mājīgā vietā tuvu pilsētas centram un netālu no galvenajām Rīgas mācību iestādēm. Dažu metru attālumā no kompleksa atrodas autobusa pietura, autovadītāju ērtībām uz ielas ir aprīkota bezmaksas autostāvvieta. Tāpēc studija «Andžela» ir piemērota iznomāi studentu ģimenēm un pāriem bez bērniem.

Servisa mini-studijas kopējā platība ir 22 m2. Tās interjers ir izpildīts mūsdienīgajā minimālisma stilā. Viss aprīkojums ir mobils un var tikt mainīts pēc saskaņā ar iemītnieku vēlmēm. Dizaineriem izdevās izvietot šeit visas funkcionālas zonas, kas ir nepieciešamas komfortablai dzīvošanai: izolētais sanitārais mezgls, viesistaba, virtuve un viena apvienota guļamvieta.

Apartamenti «Andžela» ― ir lielisks jaunas dzīvokļu dizaina pieejas piemērs. Dzīvoklis ir paredzēts jauniešu auditorijai. Studijas īpaša iezīme ir labi pārdomāts plānojums, kas ļauj uz nelielas dzīvokļa platības izvietot divus pilnvērtīgus logus. Tie piepilda dzīvokli ar saules gaismu un palīdz precīzāk norobežot telpu un vizuāli padarīt dzīvokli plašāku.

Virtuve

Ergonomiska virtuve ir izvietota nišā starp sanitāro mezglu un logu. Tā sastāv no darba virsmas, liela piekaramā skapja ar apgaismojumu. Virtuve ir aprīkota ar Electrolux plīts virsmu, klasisko izlietni, divu ligzdu rozeti, elektrisko tējkannu un trauku komplektu. Uz darba virsmas ir pietiekami daudz vietas sadzīves tehnikas - mikroviļņu krāsns, tostera, kafijas mašīnas, izvietošanai.

Viesistaba

Vieta starp logiem viesistabas centrā ir dekorēta ar flīzēm no dekoratīviem ķieģeļiem. Atpūtas zona ar nelieliem ērtiem krēsliem un žurnāla galdiņu ir apvienota ar darba zonu, kuras centrā ir izvietots datorgalds. Viss aprīkojums ir mobils un var tikt mainīts.

Sanitārais mezgls

Sanitārais mezgls ir aprīkots ar visu nepieciešamo aprīkojumu un sadzīves tehniku: Eiropā ražoto santehniku, dušas kabīni, izlietni, ūdens maisītāju, veļas mašīnu, ventilācijas sistēmu. Sienas ir izdekorētas ar flīzēm, kas imitē ķieģeļu mūri. Liels spogulis uz centrālās sienas tiek apgaismots no augšas. Lielākam komfortam ir paredzēts gāzes dvieļu žāvētājs un ir iemontēta “silto grīdu” sistēma.

Guļamistaba

Gulēšanas zona ir aprīkota mājīgā nišā starp kupejas skapi ar spoguļdurvīm un sienu, kas ir izdekorēta ar dekoratīvajiem paneļiem ar koka imitāciju. Šeit ir izvietota komfortabla divvietīgā gulta. Dienas laikā tā kalpo par atpūtas vietu, bet naktī pārvēršas par komfortablu guļamvietu.

Apartamentu Īre

Ja Jūs vēlaties īrēt šos apartamentus, lūdzam Jūs aizpildīt rezervācijas formu vai sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486

Cena par 1 menesiMēnešu skaitsKopā
Dzivokļu īre
Tīrīšana
Komun.maks.*
Internets un HD IPTV
Autostāvvieta viesiem
Iežogota autostāvvieta
Veļas mašīna dzīvoklī
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (veļas mašīna + skapītis)
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (žāvētājs)
Ielas velo-nojume
Glabāšanas šūna noliktavā
Kopā:
PVN:
Kopā+PVN:
Dokumentu noformēšana: +
Depozīts:
Cena par 1 menesiMēnešu skaitsKopā
Dzivokļu īre
Tīrīšana
Komun.maks.*
Internets un HD IPTV
Autostāvvieta viesiem
Iežogota autostāvvieta
Veļas mašīna dzīvoklī
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (veļas mašīna + skapītis)
Veļas mazgāšanas pakalpojumi (žāvētājs)
Ielas velo-nojume
Glabāšanas šūna noliktavā
Kopā:
PVN:
Kopā+PVN:
Dokumentu noformēšana: +
Depozīts:

*Komunālie maksājumi - tas ir izlīdzināts maksājums par dzīvokļu viesnīcas pakalpojumiem, ietver visus komunālos maksājumus un bezmaksas pakalpojumus, piemēram: Bezmaksas ātrgaitas bezvadu internets dzīvokļos; Kafijas stūrītis pie ieejas; Bezmaksas publiskā autostāvvieta ēkas priekšā; Bezmaksas āra velosipēdu novietnes.

Lejupielādēt klienta anketu aizpildīšanai. Pēc tam, kad anketa ir aizpildīta, neaizmirstiet to pievienot norādītajā laukā.

Visi dzīvokļi ir izīrēti ar modernām kvalitātes mēbelēm, aprīkojumu un piederumiem no pasaules vadošajiem zīmoliem.

Jums var tikt piedāvāts:

Gultas piederumi

  • Satīna auduma komplekti
  • Kašmira veļa komplekti no Turcijas

Virtuves piederumi

  • Kafijas automāts NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Vannas istabas piederumi

  • Ādas kopšanas komplekti Stenders
  • Apkures adapteri Istabai

Tehnika

  • Aksesuāri no Aplee - Aplee TV
  • Bluetooth skaļrunis Audio Cube Portable
  • LCD TV
  • Papildus ir iespēja nomāt putekļusūcēju, tosteri, mikroviļņu krāsni, matu žāvētāju, mini seifu, elektrisko žāvētāju

Informācija par apartamentiem

Ja Jūs vēlaties apspriest jautājumus par šiem apartamentiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums zvanot pa tālruni (+371) 29541486 vai atsūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu: vascenko.roman@gmail.com

Form not found or is not published
LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.