Piedalies mūsu pasākumos un saņem dāvanu

  • 23.01 2022 Akcijas un Īpašie piedāvājumi

Vai vēlaties dzīvot vēsā vietā netālu no sava institūta, piedalīties fotosesijās un saņemt neaizmirstamas balvas? Nāc dzīvot Ventspils bēniņos, mācies un izklaidējies kopā ar mums.

Ja esat iestājies vai studējat koledžā, plānojat nopietni mācīties un meklējat ērtu, stilīgu un aprīkotu mājokli ar foršu internetu universitātes tuvumā - dodieties uz Ventspils bēniņiem!

Šeit jūs varat atrast domubiedrus no dažādām valstīm un ērtu mācību vidi. Pēc jūsu izvēles ir 7 dažādu veidu stilīgi mikrostudijas dzīvokļi ar bezmaksas WiFi no 100 līdz 200 MB!

Un, ja jums patīk fotografēties kopā ar draugiem un ievietot fotoattēlu Ingstagram - piedalieties kopā ar draugiem Ventspils bēniņu fotosesijās un iegūstiet pārsteidzošu portfeli un neaizmirstamu administrācijas balvu.

👍 Pastāsti draugiem un nāc kopā!

Kā saņemt piedāvājumu?

  • Abonējiet mūsu lapas Facebook un Instagram
  • Sekojiet mūsu jaunumiem, lai nepalaistu garām nākamo pasākumu
  • Piedalieties profesionālu fotogrāfu ikmēneša filmēšanā un ievietojiet foršos attēlus no sava portfeļa sociālajos tīklos!

Mēs sagaidām no jums pozitīvu, precīzu un lojālu attieksmi pret mūsu starptautisko jauniešu kopienu!

Kādi ir akcijas noteikumi?

Piedāvājuma derīgums: Piedāvājums beidzies

Akcija ir derīga tikai Ventspils bēniņu īrniekiem, kas piedalās fotosesijās un saviesīgos pasākumos.

Lai saņemtu piemiņas balvu un prēmiju no uzņēmuma, sociālajos tīklos sesijas beigās nepieciešams ievietot vismaz 5 bēniņos uzņemtus fotoattēlus.