Brīnišķīga apartamentu viesnīca, kas liek justies kā mājās

  • 28.10 2021 "EcOlive" ziņas

Mani sauc Luīze Elizabete. Mīļajiem tikai Lisa 😉. Es atbraucu uz Rīgu no Itālijas, lai studētu Latvijā. To es nemaz nenožēloju. Rīga ir brīnišķīga pilsēta, un vietējās izglītības iestādes tiek kotētas Eiropā. Tiesa, no pirmā acu uzmetiena latvieši var šķist "auksti", bet tuvāk iepazīstoties, šis iespaids izzūd. Patiesībā Latvijā dzīvo ļoti draudzīgi cilvēki, vienmēr gatavi atbalstīt savus viesus.

Apmēram sešus mēnešus pirms studiju sākuma es meklēju dzīvokli Rīgā. Internetā bija daudz piedāvājumu, gan ļoti lēti ar veco remontu, gan super dārgi. No atrastajām naktsmītņu iespējām izvēlējos viesnīcu EcOlive. Mani interesēja pievilcīgā cena, stilīgais dizains un man bija taisnība. Viesnīca atrodas netālu no centra un universitātes pilsētiņas. Līdz autobusa pieturai jāiet apmēram piecas minūtes, un vēl mazāk - līdz tramvajam. Lai nenokavētu lekciju, nemaz nav nepieciešams agri celties. 5 km attālumā ir 2 lieli iepirkšanās centri. Kopumā ir visi nosacījumi ērtai dzīvei.

Fd9a9d1a2b89e0bac52b167e68bbfb0d

EcOlive dzīvokļu privātais komplekss ir mazs, tikai 15 istabas. Viņus galvenokārt aizņem studenti no dažādām universitātēm, starptautisku uzņēmumu darbinieki, kas strādā Mūkusalas biroju centros, kā arī vairāki Rīgas lidostas piloti un stjuartes. No viesnīcas ir ērti nokļūt jūrā līdz Jūrmalai. Un es cenšos to izmantot.

Bet galvenais, protams, ir pats komplekss. Mājīga, ar savu vēsturi (māja, kurā mēs dzīvojam vairāk nekā 100 gadus) un tajā pašā laikā ļoti modernai apartamentu viesnīcai ir sava privāta zaļa terase, kur vasarā varat pavadīt laiku kopā ar draugiem. Teritorijā ir lapene, mājīga lietus kūts un kamīns.

Katrs numurs ir atsevišķs, pilnībā mēbelēts un aprīkots dzīvoklis ar sadzīves tehniku. Šeit ir viss, sākot no mīkstajām mājīgajām Dormeo gultām un beidzot ar Smart televizoriem. Jums neko nevajag atnest vai pirkt. Turklāt cena ir daudz zemāka nekā dzīvokļa īres maksa pilsētā, un atšķirībā no viesnīcas vai hosteļa viesus var atvest. Turklāt administrācija bieži piekāpjas pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Piemēram, es noslēdzu ilgtermiņa nomu uz vairāk nekā 1 gadu, un man ļāva dzīvot kopā ar savu suni.

Pirmajā posmā, tiklīdz es ierados, man paveicās pārcelties uz vienu no nedaudzajām izremontētajām istabām - Santa 8 2. stāvā.

Viņa man pilnīgi piestāvēja, bet pēc nodzīvota gada es gribēju mainīt dekoru, jo katram dzīvoklim šeit ir individuāls autora dizains. Administrācija atkal devās tikties ar mani, un mans suns un es pārcēlāmies uz studiju Santa 3. Viņa ir arī lieliska!

Ko vēl teikt? Protams, man pietrūkst manas ģimenes un draugu, kuri uzturējās Itālijā, bet es jau drosmīgi saucu Rīgu par savām mājām. Man šeit patīk!