Par 3 gadiem manā dzīvē Rīgā, viesnīca Ventspils Loft kļuvusi par manu otro mājās!

  • 28.10 2021 "Ventspils Loft" ziņas

Mani sauc Zina. Pirms trim gadiem es ierados Rīgā, lai kļūtu par studentu Stradiņa medicīnas universitātē. Mani ļoti uztrauca, vai es varētu pierast pie savas jaunās dzīves. Un, pirmkārt, uztraucās dzīves problēma. Es negribēju dzīvot universitātes kopmītnē. Ir labi apstākļi, bet manam varonim tas ir pārāk skaļš un pārpildīts.

Lai arī velti uztraucas 😀. Aģentūra man piedāvāja vairākas jaukas iespējas dzīvot Rīgā. Apskatīju visu un izvēlējos ļoti jauku dzīvokļu kompleksu "Ventspils Loft". Pirmkārt, man patika tā atrašanās vieta - netālu no manas universitātes un pilsētas centra. Otrkārt, tā uzvarēja, ka tā nemaz neizskatās pēc viesnīcas vai hosteļa. Katrs numurs ir atsevišķs mājīgs mikrodzīvoklis ar modernu renovāciju. Šeit galvenokārt dzīvo studenti no dažādām Rīgas universitātēm, kā arī piloti un stjuarti, jo lidosta nav tālu, kas arī man ir svarīgi.

A9e57b8deddc062d0117369cf80e3501

Dzīvokļi ir mazi, taču tajos ir viss: duša, vannas istaba ar veļas mašīnu, vieta mācībām un vieta, kur gulēt un gatavot ēdienu, ar visu aprīkojumu un piederumiem. Tas man ir īpaši ērti, jo es labprātāk gatavoju pats. Un arī - Ventspils bēniņos ir ļoti izpalīdzīgi darbinieki, īpaši Romas kompleksa administrators. Jūs varat tikt galā ar jebkuru ikdienas problēmu - viņi vienmēr palīdzēs, pamudinās, izlems.

Pirmos sešus mēnešus es dzīvoju viena mazā studijā ar nosaukumu Džesika 18. Tad mēs sākām to filmēt kopā ar klasesbiedru un nomas maksu sadalījām uz pusēm. Īres cenas Ventspils bēniņos jau ir mazas, it īpaši, ja tas ir pilsētas centrs, un diviem tas ir diezgan lēts.

Pēc pirmā kursa pabeigšanas uz visu vasaru devāmies mājās un iepriekš rezervējām lielāku istabu Mārtiņš 21. Un par to mēs saņēmām atlaidi. Tas bija ļoti jauki.

Trešajā gadā mēs nolēmām dzīvot atsevišķi - mana kaimiņa palika, bet es pārcēlos uz Džesikas studiju. Es nevaru pateikt, kurš dzīvoklis bija labāks. Viņi visi ir brīnišķīgi, ērti, mājīgi un vienlaikus super moderni.

Tagad vasaru pavadu mājās, sagaidot 4. mācību gadu. Es ceru, ka karantīna tiks atcelta, pandēmija izzudīs un netraucēs man atgriezties līdz septembrim. Man ļoti pietrūkst Latvijas, manu draugu, universitātes un, protams, viesnīcas, kur nodzīvoju gandrīz trīs gadus.