Baltijas Starptautisku Akadēmiju (BSA)

  • 28.05 2020 Publicēšana

Балтийская Международная Академия (BSA) 1992. gadā atvēra entuziastu grupa, un šodien šī ir viena no vislielākajām Baltijas un Ziemeļeiropas nevalstiskam augstskolām. Izglītības ministrija oficiāli akreditēja BSA, un Akadēmija piedāvā daudznacionālu apmācības vidi, pateicoties kurai absolventi var veiksmīgi strādāt un ir pieprasīti visā pasaulē.

photo: https://bsa.edu.lv/

Apmācības Baltijas Starptautiskā Akadēmijā (BSA)

Katru gadu BSA mācās ap 7500 cilvēku, tajā skaitā vairāk nekā 500 ārzemju studentu no 30 valstīm. Baltijas Akadēmija piedāvā viņiem 26 apmācības programmas ar iespēju iegūt bakalaura, maģistra vai doktora grādu.

Akadēmijā studenti iegūst fundamentālas zināšanās humanitāro, sociāli un ekonomisko zinātņu, jurisprudences, lingvistikas jomā, studē mārketingu un menedžmentu, programmatūras inženieriju un multimediju dizainu.

BSA ir viena no nedaudzām Latvijas augstskolām, kur praktizē daudzvalodu apmācības, izmantojot “Eurolingua” programmu. Tās ietvaros studenti pēc savas velēšanās dalās uz trim plūsmām ar dažādām pasniegšanās valodām:

  • Latviešu.
  • Krievu.
  • Angļu.

Izvēlētā valodā tiek pasniegtās trīs ceturtdaļas mācību materiāla.

Pirms iestāšanās Akadēmijā ārzemju studentiem ir iespēja iziet Starptautisko sagatavošanās kursu, kurš palīdzēs viņiem vieglāk un ātrāk adaptēties jaunajā vidē.

Starptautiskā sadarbība

BSA ir noslēgusi vairāk nekā 400 sadarbības līgumu ar ārzemju universitātēm, tajā skaitā 145 līgumus ar 25 Eiropas Savienības universitātēm pēc nekomerciālās ERASMUS+ programmas. Akadēmijas studentiem, kas piedalās ERASMUS programmā, ir iespēja iziet praksi vienā no izvēlētām kompānijām, kas atrodas Eiropas Savienības valstu teritorijā.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.