Biznesa Augstskola Turība. Augstākā izglītība un dzīvošana Rīgā.

  • 28.05 2020 Publicēšana

Augstskola Turība ─ Latvijas vislielākā privāta biznesa skola – pirmo reizi atvēra savas durvis 1993. gadā Rīgā. Viņai ir pilna valsts akreditācija un ir aktīvs Starptautiskās augstāko biznesa skolu attīstības asociācijas (AACSB) dalībnieks. Kā arī Turība kļuva par pirmo Baltijas un Skandināvijas augstskolu, kas saņēma Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO) akreditāciju un starptautiski atzīto ekspertu augsto atzīmi.

photo: https://www.turiba.lv/

Apmācības Rīgā

Katru gadu biznesa augstskolā Turībā mācās vairāk nekā 4000 studentu no 43 pasaules valstīm. 5 fakultātēs tiek realizētas 25 apmācību programmas visos augstākās izglītības līmeņos lietišķās administrēšanas un starptautiskā tūrisma jomā. Mācības notiek latviešu un angļu valodās. Vairāk uzmanība tiek pievērsta praktiskām nodarbībām, tās aizņem 60% mācības laika.

Fakultātes:

  • Biznesa administrēšanas.
  • Juridiskā.
  • Starptautiskā tūrisma.
  • Komunikāciju.

Veiksmīgiem studentiem par augstiem akadēmiskiem rezultātiem var tikt piedāvāti trīs speciāli stipendijas programmu veidi.

Starptautiskā sadarbība

Augstskola Turība ir Eiropas Savienības nekomerciālās programmas ERASMUS+ dalībnieks, kas nodarbojas ar studentu un pasniedzēju apmaiņu. Pie tā, sadarbībā ar sešām Eiropas savienības valstīm un Turciju, augstskola piedāvā apmācību uz dažām programmām, kas sniedz dubultā diploma saņemšanas iespējas. Ka arī Turība ir iekļauta Eiropas kultūras galvaspilsētu universitāšu tīklā (UneECC), un ir aktīvs koleģiālu biznesa skolu paaugstināšanās Asociācijas biedrs.

photo: https://www.turiba.lv/

Izmitināšana

Augstskolai ir pašam savs plaša studentu kopmītne. Tajā ir pietiekoši liels vietu skaits, lai garantētu izmitināšanas katram ārpilsētas un ārzemju studentam. Piecstāvu ēka atrodas tieši universitātes teritorijā Graudi ielā 68.

Studentu viesnīca Turiba Atgāzenes iela, Rīga, LV-1004

karte

Numuri

Studentiem tiek piedāvāti standarta divvietīgi, trīsvietīgi un četrvietīgi numuri. Kopējas lietošanas telpas – mūsdienīgas, labi iekārtotās dušas kabīnes, tualetes un virtuves atrodas uz tā pašā stāvā. Izņemot lētos standarta numurus, ēkā ir arī paaugstinātā komforta numuri, kuriem katrā ir sava tualete un dušas istaba.

Maksa

Mēneša īres maksa augstskolas Turība standarta numuram variējas no 67 eiro (četrvietīgs numurs) līdz 270 eiro (vienvietīgs numurs).

Ja ir brīvas vietas, iedzīvotāji var īrēt četrvietīgu numuru kā vienvietīgu vai divvietīgu.

Kādi pakalpojumi ir iekļauti mēneša īres maksā?

Īres maksā ir iekļauti maksa par komunāliem izdevumiem, gultas veļa un bezlimita pieeja pie Wi-Fi interneta.

Kādas ērtības ir ieviestas kopmītnē komforta paaugstināšanai?

Studentiem ir piekļuve sekojošām telpām:

  • mācību istabām;
  • videotēka;
  • datoru klase;
  • pašapkalpošanās veļas mazgātava;
  • sporta zāle.

Pie tām, kopmītnē strādā kafejnīca, frizētava un stomatoloģijas kabinets.

Ka tikt no augstskolas līdz vēsturiskajai Rīgas daļai?

No universitātes teritorijas līdz lietišķajām un vēsturiskajām Rīgas centram kursē elektrovilciens. Brauciena ilgums – 10 minūtes. Vilciena stacija saucas “Augstskola Turība” un atrodas skolas tuvumā.