Medicīnas studentu (RSU, LU, RTU, RISEBA) lojalitātes programma

  • 26.12 2019 "Ventspils Loft" ziņas
Iesakiet mūsu kompleksu draugiem un saņemiet atlaidi: Atlaide jūsu dzīvokļa īrei līdz 100-276* eiro gadā (8-23* EUR / mēnesī) par laiku, kas ir vienlīdzīgs laikam, par kuru tiks noslēgts īres līgums ar jūsu ieteikto studentu draugu vai paziņu.
Atsaucoties uz jūsu rekomendāciju, jūsu draugs saņems 50% atlaidi personīgā ātrā optskā interneta apmaksai. Gadījumā, ja jūs iesakat vairākiem draugiem izmitināšanu “Studentu medicīnas rezidencē”, visas atlaides tiek sumētas , un studenti, kas piedalās Studentu medicīnas programmas lojalitātes programmā, iesakot trīs draugus , ir tiesīgi uzturēties dzīvoklī 1 mēnesi gadā, nemaksājot īri *.
KĀ SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU? -Regulāri saņemat jaunāko informāciju par pašreizējiem dzīvokļiem un pakalpojumiem Studentu medicīnas rezidencē un dalaties ar to, tostarp sociālajos tīklos. -Iesakiet draugiem aktuālos īres dzīvokļu piedāvājumus -Iepriekš vienojoties norādiet sava drauga, kurš ir ieinteresēts īrēt dzīvokli, kontaktinformāciju.
KĀDI IR LOJALITĀTES PROGRAMMAS NOTEIKUMI? -Medicīnas studentu lojalitātes programma ir spēkā tik ilgi, cik ilgst īres līgums ar jūsu ieteikto draugu vai paziņu. -Sis piedāvājums paredz, ka jūsu ieteiktie studenti, slēdz ar mums īres līgumu vismaz uz 1 gada īres termiņu. -Pēc nomas noslēgšanas ar savu draugu jūs saņemsit ikmēneša atlaidi izmitināšanai.