Pilotu lojalitātes programma

  • 26.12 2019 "Ventspils Loft" ziņas
KAS IR LOJALITĀTES PROGRAMMA? Iesakiet mūsu viesnīcu savam draugam vai paziņam pilotam un saņemiet individuālus bonusus, t.i.:- Atlaide īrei līdz 120-360** eiro gadā (10-30 EUR / mēnesī) par drauga īres termiņa periodu.
Atsaucoties uz jūsu ieteikumu, jūsu draugs vai paziņa pilots savukārt saņems šādus bonusus: - Jauna gultas veļa un higiēnas piederumi; - Papildus dzīvokļa uzkopšana mēnesī. Ja jūs iesakat dzīvokli vairākiem draugiem, tiek summēti visi “Aircraftrew apartment” bonusi, un pilotiem, kas piedalās “Aircraft Partner Program” partneru akcijā - iesakot trīs draugiem studio dzīvokļus, ir tiesības uzturēties 1 mēnesi gadā, nemaksājot īri **.
KĀ SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU? - Piekrītat saņemt jaunāko informāciju par pašreizējiem dzīvokļu un pakalpojumu piedāvājumiem. - Informējiet savus kolēģus par pašreizējiem īres dzīvokļu piedāvājumiem. - Iepriekš vienojoties norādiet sava drauga, kurš ir ieinteresēts īrēt dzīvokli, kontaktinformāciju. * Pēc īres līguma noslēgšanas ar jūsu draugu, jums automātiski tiks piešķirts bonuss saskaņā ar pilotu lojalitates programmu "Aircraft Partner Program".
KĀDI IR AKCIJAS NOTEIKUMI? * Aircraft Partner Program bonusa programma ir spēkā tik ilgi, cik ilgst īres līgums ar jūsu ieteikto draugu vai paziņu. ** Sis piedāvājums paredz, ka jūsu ieteiktie piloti, slēdz ar mums īres līgumu vismaz uz 1 gada īres termiņu.