Pirmā Love Story no mūsu viesiem

  • 27.01 2022 "Ventspils Loft" ziņas

Viss sākās ar to, ka abi dzīvojām vienā mājā nemaz nenojauzdami viens par otra eksistenci.

Mūsu dzīvokļu saimnieks Romāns uzaicināja mūs uz fotosesiju priekš viņa dzīvokļu reklāmas. Kopā bijām uzaicināti četri cilvēki, taču beigās atnāca tikai trīs. Bija saulaina decembra diena, kad noritēja fotosesija. Fotosesija noritēja kā jau fotosesija, ar nelielu uztraukumu un nelielu humora devu.

Tad mēs pirmo reizi satikāmies, pārmijām dažus vārdus un devāmies bildēties. Pēc fotosesijas katrs devāmies uz savu pusi, taču mūsu interese vienam par otru neizpalika un vakarā jau sazinājāmies caur Facebook. Nepagāja pat viena diena, kad jau devāmies uz pirmo randiņu un jau pēc neilga laika dzīvojām kopā nevis atsevišķi.

Viss notika ļoti ātri, jo viens otram ļoti iepatikāmies un nolēmām, ka vēlamies palikt kopā uz mūžu, līdz ar to pēc neilga laika sekoja kāzas. Kāzas noritēja mazā radu lokā Engurē, kur bez skaļām ballītēm apprecējāmies.

Pēc neilga laika Siguldas dzemdību namā piedzima mūsu mazais brīnumiņš, meitiņa Gabriela. Mūsu meitiņai augot jutām, ka dzīvē ir kaut kas jāmaina mūsu visu labā, it sevišķi Gabrielas un nolēmām, ka mūsu mazajai princesītei ir jāaug mierīgākā vidē, tādēļ devāmies prom no Latvijas uz kādu mazu salu, kuras nosaukumu paturēsim noslēpumā. Visi trīs esam šeit ļoti laimīgi, šeit ir silts un cilvēki nezin ko nozīmē noziegums. Protams mūsu abu dzīvi visvairāk piepilda mūsu meitiņa Gabriela.

Vēl tagad ar smaidu sejā atceramies laiku ko pavadījām Romāna dzīvokļos un laiku, kad satikāmies, par ko esam neizsakāmi pateicīgi Romanam.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.