Vienreiz dzīvojamo telpu kompleksā GANIBU LOFT

  • 23.01 2022 "Ventspils Loft" ziņas

Labdien! Esam Daila& Armīns!

Visu savu bērnību un skolas gadus esam nodzīvojuši  laukos,tāpēc meklējot jaunas iespējas nolemām ,ka tālāk mūsu ceļš vedīs uz Rīgu. Abi zinājām,ka nebūs viegli,bet ar kautko ir jāsāk un,protams, pirmais ar ko ir jāsāk tā ir dzīvesvieta.Meklējām kautko ļoti skaistu par lētu samaksu.Pirmie iespaidi bija šausminoši,sapratām, ka pārāk daudz gribam,bet kas ilgi nāk tas labi nāk un te nu mēs esam!

Mazs,komfortabls,ļoti skaists un par labu samaksu,vienā vardā-IDEĀLS,mūsu sapņu piepildījums!

Sākumā jau pasaku,ka nenožēloju,ka izvēlējos tieši šo variantu,jo mums pat piedāvāja izvēli.Protmas,visi dzīvokļi bija skaisti,bet šis bija tas ko vēlējāmies tieši mēs!

Mēs esam darba rūķi tāpēc mājās esam tikai vakarosa un brivdienās. Darbs ir fiziski grūts,tāpēc  esam laimīgi,ka šeit varam atpūsties bez liekiem trokšņiem un tracēkļiem.Kaimiņi ir ļoti jauki un ballītes netaisa un tas mums der! Patīkami ir arī tas,ka ielas burzmu arī nedzirdam.Māja pati par sevi ir laba un atrodas labā vietā,viss kas nepieciešams ir rokas stiepiena attālumā.

Katrs ienākot šajā dzīvoklī apbrīno to,vecumam nav nozīmes jo pat krustbērni šeit brauc ar prieku,jo krustmātei tač ir ļoti foršs dzivoklis!Arī saldie sapņi šeit aizrit bez mitas.Dzīvoklis ir gaumīgi iekārtots,ar stilīgu un modernu iekārtojumu.Augstu atdzinību varu izteikt dzīvokļa dizaineram,jo padomāts ir par katru sīkāko detaļu.Šķiet,ka viņš ir vienkāršs,bet tajā pašā laikā ar savu odziņu.

Nevaru izteikties par vienu dienu šeit, jo viss šeit pavadītais laiks (2 gadi) ir aizritējuši bez problēmām,ērti un laimīgi! Ienākot šeit pirmo reiz jutām māju sajūtu un jau tajā brīdi zinājām, JĀ tas ir tas! Ja godīgi varu pateikt-šis ir mūsu sapņu dzīvoklis,kamēr mums nav bērnu un esam mēs divi ir ideāli,fantastiski,burvīgi.... Katram iesaku pamēģināt šādu variantu!Nenožēlosi!