VIENA DIENA APART-VIESNĪCĀ VENTSPILS LOFT (Andreis)

  • 26.02 2018 "Ventspils Loft" ziņas

Mans vārds ir Andrejs. Man ir 23 gadi. Kopš pagājušās vasaras es dzīvoju apart-viesnīcā "Ventspils Loft".

Es nejauši uzzināju par šo brīnišķīgo vietu internetā un pēc pirmās vizītes nolēmu, ka tā ir vieta, kur es vēlētos dzīvot.

Galvenie faktori, kas ietekmēja manu lēmumamu šeit dzīvot ir: kvalitāte, vieta un cena.

Pamatojoties uz šiem faktoriem, es varu secināt, ka šīs apart-viesnīcas vadītājs veic labu mārketingu, kas faktiski strādā perfekti.

Īsuma sakot: produkts (pakalpojums) atšķiras no citiem konkurentiem ar stilīgu dizainu; Atrašanās vieta ir svarīgs aspekts, kas jāņem vērā – netālu ir tirdzniecības centrs Spice, kas ir 5 minūšu gājiena attālumā un Vecrīgas un 10 minūtes braucot ar autobusu. Tas padara šo vietu pievilcīgu;

Cena ir diezgan konkurētspējīga salīdzinājumā ar citiem piedāvājumiem; Tiek izmantoti dažādi kanāli, lai reklamētu apart-viesnīcu.

Es dzīvoju nelielā studijā, kas lieliski atbilst manām vajadzībām.

Esmu loģistikas uzņēmuma transporta menedžeris un turpinu studijas maģistra līmenī Latvijas Universitātē.

Tātad, faktiski tas nozīmē, ka mājās nepvadu pārāk daudz laika. Darba dienās tās parasti ir naktis, tomēr nedēļas nogalēs es cenšos pavadīt vismaz pusi dienas studijā, veicot mājas darbus, gatavojot ēdienu, tīrot savu studiju.

Noslēgumā es gribētu pieminēt, ka mēs īrnieki visi atšķiramies viens no otra dažādiem dzīves stāstiem, vērtībām, mērķiem utt. Tomēr man patīk, ka tieši šī vieta ir apvienojusi mūs un ir izveidojusi tādu kā kopienu, kurā mēs komunicējam viens ar otru, svinam dzimšanas dienas un jautri pavadām laiku.

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.