Viena diena apart-viesnīcā Ventspils Loft (Nastja, 22 gadi, dizainers)

  • 27.01 2022 "Ventspils Loft" ziņas

Mans vārds ir Nastja, man ir 22 gadi. Es esmu dizainere un jau gandrīz gadu dzīvoju apart-viesnīcā "Ventspils Loft". Uzināju par šo brīnišķīgo vietu, izmantojot internetu. Sazinājos ar administrāciju un jau nedēļu vēlāk pārcēlos uz jauno dzīvokli.

Es dzīvoju nelielā numurā, tikai 11kv.m, bet tas nav nekas, es esmu diezgan maza, tāpēc mēs perfekti saderam. Parasti es ļoti daudz strādāju un dzīvoklī nepavadu daudz laika, taču vēlos jums pastāstīt par vienu no savām pēdējām brīvdienām.

Es pamodos no spožas saules. Galvā vēl bija pēdējie fragmenti no sapņa, kā atvadu mājiens ar mutautiņu prom peldošam kuģim. Ķermenī sajūtatams neticams spars un enerģijas lādiņš. To var salīdzināt ar "mobilo tālruni", kas uzlādēts "pilnībā". Pasmaidīju. Tātad diena būs lieliska. Pavisam atmodinājusi acis ar ledainu krāna ūdeni, nolēmu, ka vajadzētu iedzert tasīti espresso. Es devos lejā uz recepciju, kur ir kafijas automāts, izdzēru tasīti aromātiskas kafijas un pasveicināju jaunos kaimiņus, kuri tikai iepazinās ar apart-viesnīcu. Izgāju ārā uzsmēķēt. Rīts ir sācies ...

Veicu rīta rosmi un paēdu brokastis. Nepieciešams paveikt mājas rutīnu, lai izkratītu brokastis pirms sporta zāles. Vajag nomazgāt vakardienas netīros traukus un nedaudz piekārtot maju. Izgāju izmest atkritumus. Naktī bija uzkritis daudz sniega, tāpēc es gandrīz paslīdēju. Bet es neapjuku, nedaudz ieskrējos un aizslidinājos līdz pašai apakšai. Atpakaļ gāju uzmanīgāk. Par šo problēmu vajadzēs paziņot administrācijai, lai apkaisa ar smiltīm. Ir jau pusdienlaiks, ir pienācis laiks sagatavoties fitnesam.

Fitnesa zāle nav tālu, burtiski divu soļu attālumā no viesnīcas. Šādu novēlojušos apmeklētāju kā es ir pilna zāle. Te vienmēr trenējas daudz simpātisku puišu Ir kur piesiet aci! Treniņš pagāja diezgan ātri, ir pienācis laiks doties mājās.

Vakarā esmu nolēmusi uzaicināt ciemos draudzeni. Kamēr viņa taisījās, devos uz tirdzniecības centru "Spice", kas atrodas 800 metru attālumā no kompleksa. Nopirku dažādus kārumus un devos, sagaidīt savu viesi, jo es uzaicināja viņu pirmo reizi. Mēs iegājām dzīvoklī un viņai ļoti patika, ka, neskatoties uz nelielo izmēru, dzīvokī ir viss nepieciešamais: mini-virtuve, kas funkcionalitātes ziņā neatpaliek no standara izmēra virtuves, neliela vannas istaba. Nedaudz papļāpājušas un noskatījušās filmu, mēs devāmies uz leju dzert kafiju. Tur es iepazinos ar jauno kaimiņieni. Šī ir mana galvenā iepazīšanās vieta ar kaimiņiem.

Kad pavadīju draudzeni mājās, nolēma mazliet palasīt. Tas ir ļoti relaksējoši pirms gulētiešanas. Aizrāvusies ar lasīšanu, nemaz nepamanīju, ka bija jau gandrīz viens naktī. Ir pienācis laiks gulēt. Rīt atkal uz darbu ...

LK-Group logo
Kompānija: LK-Group
Adrese: Republikas laukums 3-437
Rīga, Latvija, LV-1010
Tālrunis: (+371) 29541486
(+371) 29208144
E-pasts: vascenko.roman@gmail.com
© 1991-2020 LK-Group. All Rights Reserved.