Draugi! Uzmanību, Foto konkurss!

 • 22.09 2021 "Ventspils Loft" ziņas

Komplekss "Ventspils Loft" izziņo online fotokonkursu "Viena diena apart-hotelī Ventspils Loft"

Balva - 3 mēnešu abonoments fitnesa klubā People-Fitness  

Lai piedalītos online foto konkursā, jāizpilda tikai 4 soļi:

 1. Jāpierakstās https://www.facebook.com/ApartHotelVentspilsLoft/ noklikšķinot uz "Like".
 2. Jāizvēlas savus super pozitīvas fotogrāfijs, kas radītas kompleksā «Ventspils Loft»
 3. Komentāros pie savas fotogrāfijas uzrakstiet nelielu radošo eseju par tēmu "Viena diena apart-viesnīcā Ventspils Loft".
 4. Visa konkursa laikā aktīvi piedalīties sabiedriskajos pasākumos, kas notik viesnīcā: fotosesijās, dzimšanas dienās utml. Veiksmīgākās fotogrāfijas var tikt publicētas viesnīcas mājas lapā.

Uzvarētājs tiks paziņots un saņems vērtīgu balvu dzīvojamā kompleksa "Ventspils Loft" pirmajā gadadienā – 24. Martā.

B3cd0dc95471b320e8b84e70e1a81274

Uzmanību! Noteikti izlasiet konkursa noteikumus!

Konkursa būtība:

 1. Par foto konkursa "Viena diena apart-viesnīcā Ventspils Loft" dalībnieku var kļūt kompleksa viesi, kuriem ir reģistrēta lapa Facebook vismaz 1 mēnesi pirms konkursa izsludināšanas. Foto konkursa tēma "Viena diena apart-viesnīcā Ventspils Loft" + mazs, radošs stāsts par 1 dzīves dienu apart-viesnīcā.
 2. Balvu fonds fotokonkursā "Viena diena apart-viesnīcā Ventspils Loft" ir 3 mēnešu abonoments fitnesa klubā PeopleFitness.
 3. Uzvarētāju noteikšana fotokonkursā "Viena diena apart-viesnīcā Ventspils Loft": Uzvarētājs tiks noteikts dzīvojamā kompleksa pirmajā gadadienā - 24.martā, izvērtējot dalībnieku aktivitati konkursa laikā. Šis nosacījums attiecas uz visiem dalībniekiem, neatkarīgi no tā, kad tie faktiski ir ievietojuši savu fotoattēlu apart-viesnīcas «Ventspils Loft» Facebook lapā. Par uzvarētāju tiks paziņots tas dalībnieks, kura eseja mums šķitīs pati kreatīvākā un savāks visvairāk atzīmju no citiem lietotājiem (piemēram, like, share vai komentārs). Gadījumā, ja dalībnieks būs tikai viens, tad viņš ir uzvarētājs automātiski. Organizatori nav atbildīgi par trešo personu darbībām, kas var tehniski "pasūdzēties / atzīmēt kā spamu" publikāciju ar fotoattēlu un / vai komentāru. Šo darbību var veikt jebkurš lietotājs un Facebook sistēmas algoritmi var negatīvi ietekmēt fotokonkursa rezultātus. 

Balvas pasniegšana fotokonkursā "Viena diena Ventspils Loft":

 • Pretendents, kura uzvara tiks noteikta dzīvojamā kompleksā «Ventspils Loft» 24.martā saņem balvu tieši apart-viesnīcā «Ventspils Loft». Balvu saņrmšanas laiks tiek saskaņots ar uzvarētājiem personiski mutiski vienojoties ar organizatoru pārstāvjiem. Foto konkursa "Viena diena Ventspils Loft " rezultātu apkopošana notiek publiski, rezultātus atspoguļojot oficiālajā dzīvojamā kompleksa lapā “ApartmentHotelinRiga”, "VentspilsLoft" un Facebook.
 • Jebkurš lietotājs (konkursa dalībnieks un viņa fans / draugs / sekotājs), ir tiesīgs izplatīt informāciju par fotokonkursu "Viena diena apart-kompleksā Ventspils Loft» jebkādā veidā.
 • Viesnīcas administrācija turpmāk patur tiesības izmantot konkursa dalībnieku fotogrāfijas.

Ar cieņu,

"Ventspils Loft" Administrācija.